Která neziskovka si řekne o 200 000 korun?

Už jen měsíc zbývá do termínu,

kdy se mohou neziskovky ucházet o Cenu Rafael Nadace Vodafone, spojenou s odměnou 200.000 korun. Přihlásit mohou taková řešení, která inovativně využívají informační a komunikační technologie ke zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením.

Oceněny mohou být projekty, které již přinášejí užitek většímu počtu uživatelů (minimálně 300) nejméně po dobu půl roku. Cena by měla přispět k dalšímu rozšíření uživatelské obce, kromě toho Nadace Vodafone deklaruje možnost podpořit v budoucnu ještě další vývoj řešení či zvýšení jeho společenského dopadu.

Cenu Nadace Vodafone Rafael mohou získat neziskové organizace nebo sociální firmy. Tím se míní firmy, které se veřejně hlásí k sociálnímu podnikání, nerozdělují svůj zisk, zveřejňují vlastnickou strukturu a výroční zprávy.

Lhůta k podání přihlášek je 11. února 2016. Povinným doplňkem přihlášky je video o rozsahu jedna až tři minuty, ve kterém přihlašovatel přiblíží podstatu řešení. Podrobnější informace jsou na http://inspo.cz/rafael.

O vítězi rozhodne odborná porota, ke slavnostnímu předání ceny dojde v průběhukonference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami 12. března v Kongresovém centru Praha.

Kontakt:

Jaroslav Winter

e-mail: winter@brezen.cz

mobil: 777 807 727

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient