Kühne+Nagel pro GlaxoSmithKline v globální logistice

Kühne+Nagel

Společnosti Kühne + Nagel a GlaxoSmithKline (GSK) podepsaly smlouvu o partnerství pro zajišťování globálních přepravních služeb do roku 2021. Hlavním úkolem Kühne + Nagel bude zajišťování přepravy farmaceutických produktů v rámci celého dodavatelského řetězce pro jednu z největších farmaceutických společností na světě od přepravy surovin od dodavatelů přes skladování, manipulaci až k dodávkám firemním zákazníkům.

Smlouva oficiálně stvrzuje počátek vztahu dvou renomovaných světových společností spolupracujících v oblasti logistiky citlivého, teplotně kontrolovaného zboží. GSK vyžaduje sofistikovaná a skutečně globální logistická řešení, protože spolupracuje s mnoha světovými dodavateli, velkým počtem výrobních závodů a využívá mnoho specifických tras směrem ke svým partnerům, pacientům a spotřebitelům ve více než stovce zemí. Společnost Kühne + Nagel byla vybrána jako spolehlivý logistický partner i na základě své dosavadní činnosti pro náročné operace celého globálního dodavatelského řetězce společnosti GlaxoSmithKline.

Významnými kritérii rozhodnými pro vítězství byly jednak stabilní vedoucí pozice na trhu, ale i schopnost Kühne + Nagel dodávat vyspělá digitální řešení a trvalé investice do moderních logistických řešení pro farmaceutický průmysl a odvětví spotřebního zboží.

Detlef Trefzger, výkonný ředitel společnosti Kuehne + Nagel International AG, uvedl:„Z této dlouhodobé spolupráce se společností GlaxoSmithKline jsme skutečně nadšeni. Naším záměrem je posílit stávající zkušenosti a oborová řešení v rámci poskytování služeb ve farmaceutickém a spotřebitelském sektoru, jež společnosti GSK přinesou další výhody. Naše strategie kontraktní logistiky, která zahrnuje služby letecké, námořní a pozemní přepravy a také logistická řídicí centra v mezinárodních hubech zajistí pozvednutí globálních dodavatelských procesů společnosti GSK na vyšší úroveň.“

O Kühne + Nagel

Vedoucí světová logistická společnost Kühne + Nagel se sídlem ve Švýcarsku operuje díky svým téměř 66 000 zaměstnancům v 1 000 pobočkách ve více než 100 zemích. Skupina je globální jedničkou v námořní přepravě, dlouhodobě světovou dvojkou v leteckém cargu, evropskou trojkou pozemní přepravy a světovou dvojkou ve službách kontraktní logistiky. Díky nasazení nejmodernějších IT a e-commerce řešení poskytuje Kühne + Nagel komplexní služby v řízení celého dodavatelského řetězce „od dveří ke dveřím“ pro malé i velké podniky. Globální skupina Kuehne + Nagel používá v České republice svůj oficiální název Kühne + Nagel.

Kühne + Nagel Česká republika, jež v roce 2016 slaví 25. výročí založení své české pobočky, má zastoupení v Praze, Brně, Olomouci, Varnsdorfu, Hostivicích a na ruzyňském Letišti Václava Havla. Prostřednictvím více jak 200 zaměstnanců v České republice poskytuje vysoce kvalitní a moderní logistické služby lokálním i mezinárodním zákazníkům.

Více informací: http://www.kuehne-nagel.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient