Kühne + Nagel v novém partnerství se Startupbootcamp

Kühne + Nagel v novém partnerství se Startupbootcamp

Kühne + Nagel oznamuje navázání partnerství se StartupbootcampSmart Transportation & Energy z Berlína. Vstup do programu německého akcelerátoru pro začínající společnosti (startup) podtrhuje současný pružný přístup Kühne + Nagel a potvrzuje svoji tradici inovátora v oboru logistiky.

Kühne + Nagel již tradičně vnímá inovace jako svoji zásadní hnací sílu růstu a efektivnosti. I proto vidí Kühne + Nagel téma technologického rozvoje, zavádění nových a inovativních řešení jako stěžejní cíl pro své současné i budoucí aktivity na poli logistiky.

Startupbootcamp Smart Transportation & Energy umožní propojit a vybudovat pevnou spolupráci mezi etablovanými společnostmi na jedné straně a těmi začínajícími na straně druhé tak, aby nové myšlenky a nápady byly co nejrychleji zavedeny do praxe a využity v odvětví logistiky. Kühne + Nagel si klade za cíl využít nové příležitosti, které inovativní řešení přinášejí v oblasti spedice, logistiky a řízení logistického řetězce.

Dr. Marc Strolz, Head Corporate Development, sdělil: „Partnerství se společností Startupbootcamp nám poskytuje příležitost pro navázání kontaktu s komunitou startupů a začínajících firem a pro intenzivnější zavádění inovativních moderních koncepcí do logistiky. Tento program považujeme za dokonalý prostor pro vyhodnocování svěžích nápadů, ze kterých může profitovat i Kühne + Nagel. Na druhé straně se těšíme, že můžeme nabídnout těmto mladým talentům naši odbornost a poradenství s vyhlídkou na vytvoření vzájemně výhodného vztahu.“

Tanja Kufner, Managing Director Startupbootcamp Smart Transportation & Energy, sdělila: „Pro Startupbootcamp je Kühne + Nagel výborný partner s vyhlídkou na budoucí úzkou spolupráci se startupy a začínajícími firmami a pomoc jejich činností pro rychlejší růst. Náš program příchodem Kühne + Nagel Nagel získal silného logistického partnera. Společnost bude podporovat současné i budoucí začínající podniky s inovativními koncepty, které dokáží přivést logistiku na vyšší úroveň.“

Kontakt: Další informace najdete na webových stránkách www.kuehne-nagel.cz.

Lenka Křivancová, Marketing Manager

Kühne + Nagel

lenka.krivancova@kuehne-nagel.com

www.kuehne-nagel.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient