Kvalitní bydlení v Praze pro rodiny i jednotlivce

Stověžatá Praha je v rámci České republiky stále tou nejlákavější lokalitou pro bydlení. Za to vděčí hned několika různým faktorům. Mladí lidé se do jejích útrob vrhají hlavně kvůli pracovním příležitostem, ale také rozsáhlé nabídce společenských či kulturních akcí. Jejich první kroky pak většinou míří do podnájmu, protože ruku na srdce – kdo si dnes může v nízkém věku dovolit investici do vlastního bydlení? S odstupem času začne být ovšem volání po vlastním zázemí čím dál tím hlasitější. Naše metropole se snaží jít potenciálním novým obyvatelům vstříc a proto aktuálně vzniká řada projektů na rezidentní bydlení. Mezi ně se řadí i Byty na Vackově.

Prostředí, které vás okamžitě okouzlí

Projekt Byty na Vackově se nachází v poklidné části Horní Žižkov, který během těchto let prochází značnou revitalizací. Na jejím konci stojí vidina rezidentního bydlení v kombinaci s obchodní čtvrtí. Bydlení na Vackově poskytuje dokonalé propojení městského života s přírodou, jelikož se v blízkosti moderních bytových objektů nachází přilehlý park Židovská pec. Ten je jako stvořený pro dlouhé procházky s dětmi bez toho, aniž by vás otravovaly rušné ulice.

Za zmínku bezpochyby stojí také rozsáhlá občanská vybavenost, jíž byty na Praze 3 disponují. V okolí naleznete kupříkladu:

  • školy a školy, sportovní střediska
  • zastávky MHD, ordinace lékařů
  • restaurace a obchodí centra
  • pobočku České pošty či kulturní památky

Zájem o nové byty je obrovský, volných jich už příliš nezbývá

Projekt Byty na Vackově se skládá z pěti objektů, které dohromady pojmou 342 rodin a jednotlivců. První tři objekty se dočkají otevření již v roce 2020, zbylé dva budou dokončeny přibližně o rok později.

Prodej bytů v Praze na Žižkově byl oficiálně spuštěn již před nějakou dobou a zájem veřejnosti je enormní. Mnoho volných bytových jednotek už nezbývá, takže pokud vás tento článek zaujal, neváhejte v dohledné době navštívit oficiální stránky. Jinak už totiž může být pozdě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient