LAMAX vstupuje do světa zvukové techniky

LAMAX vstupuje do světa zvukové techniky, uvádí outdoorové reproduktory a sluchátka řady Beat

Výrobce oblíbených kamer na cesty a do automobilů rozšiřuje své portfolio o pětici nových reproduktorů a sluchátek, které cílí především na příznivce outdooru, sportu a cestování. Tímto počinem LAMAX oficiálně vstupuje do světa zvukové techniky, potažmo hudby a handsfree komunikace.

LAMAX Electronics, přední výrobce záznamových kamer do automobilů, oznámil rozšíření svého produktového portfolia o 3 stylové bluetooth reproduktory a 2 sluchátka řady Beat. S vlastnostmi, které činí tyto novinky ideálními společníky na cestách, cílí zejména na příznivce outdooru, sportu a cestování. Zvuková technika LAMAX Beat byla pochopitelně navržena s ohledem na precizní zvukový požitek, ale mimoto také špičkovou mobilitu a jednoduché ovládání. Zaujme ale i množstvím funkcí. Tím výčet výhod však zdaleka nekončí. Produkty LAMAX Beat jsou jedinečné svou všestranností, odolností a dlouhou výdrží na baterie. Proto obstojí i v různých nepříznivých podmínkách, které mohou ve venkovním prostředí zcela nepředvídatelně nastat. Mezi novinky, které jsou již dostupné v českých obchodech, se řadí:

Bluetooth reproduktor Sphere SP-1

Všechny reproduktory nové řady, včetně Sphere SP-1, jsou navržené k univerzálnímu použití: přehrávají audio, FM rádio, handsfree i SD karty, což z nich dělá navíc plnohodnotný MP3 přehrávač. Tento bezdrátový reproduktor se rozměrově řadí k tomu nejkompaktnějšímu, co trh nabízí. Můžete jej použít s notebookem či mobilním telefonem na vzdálenost až 20 metrů. Na svou velmi nízkou váhu (100 g) překvapí kvalitním vyspělým zvukem i hlasitostí, která bez problému ozvučí nejbližší okolí. Důraz na mobilitu a snadnou přenositelnost je umocněn úchytovým mechanismem v podobě karabiny, díky níž lze Sphere zavěsit na batoh, pásek či třeba kolo. Na jedno nabití hraje nepřerušovaně až 5 hodin. Cena činí 590 Kč včetně DPH.

Bluetooth reproduktor Sentinel SE-1

Sentinel SE-1 se hodí i do drsnějších podmínek. Zvýšená odolnost proti prachu a postřiku vodou (stupeň krytí IP65) spolu s bohatým pogumováním a bytelnou konstrukcí umožní bezstarostné používání na cestách. Díky vysoké výdrži baterie pak zvládne přehrávat hudbu po dobu až 6 hodin a snadno jej spojíte s mobilním telefonem, tabletem či notebookem na vzdálenost až 25 metrů. Plná Handsfree podpora včetně mikrofonu je samozřejmostí. Na cestách se vám bude hodit i výkonná svítilna integrovaná přímo v těle reproduktoru, takže už v noci nebudete muset bloumat nebo hledat baterku. Všechny funkce se ovládají tlačítky na reproduktoru. Cena činí 1190 Kč včetně DPH.

Bluetooth reproduktor Street ST-1

Street kombinuje nejnovější technologii s tradičním vzhledem. Pod designovaným kabátem se skrývá nepřeberné množství užitečných funkcí, které jej pasují do role všeuměla. Umožňuje přehrávání hudby z jakéhokoli mobilního telefonu, tabletu či notebooku v až 15 metrovém okruhu. Doslova vás strhne kvalitou produkovaného zvuku a jeho hlasitostí. Plný zvuk a až pětihodinová výdrž baterie předurčují tento model k účasti na zahradních oslavách, výletech do přírody či pikniku. Nechybí slot pro micro SD karty, USB konektor umožňující připojení libovolného flash disku s oblíbenou hudbou. Postrádat nebudete ani FM rádio s digitálním tunerem. Cena činí 890 Kč včetně DPH.

Bluetooth sluchátka Prime P-1

Na své miniaturní rozměry jsou sluchátka Prime P-1 velmi odolná, mají univerzální použití a hlavně skvěle hrají a vypadají. Dají se také využít jako handsfree. Špunty jsou minimalistické, jejich specifickou vlastností jsou uvnitř umístěné magnety, kterými spojíte oba konce dohromady a můžete je nosit jako přívěsek na krku. Stačí být v dosahu až 10 m od hudebního přehrávače a můžete se zaposlouchat až 5 hodin na jedno nabití, což jsou na tak drobná sluchátka, které váží dohromady pouhých 15 gramů, obdivuhodné parametry. O čistý a ničím nerušený poslech hudby se stará technologie potlačení šumu a izolace náušníků od okolního prostředí. Všechny ovládací prvky najdete přímo na kabelu, není tedy nutné lovit přehrávač po kapsách. Cena činí 1290 Kč včetně DPH.

Bluetooth sluchátka Blaze B-1

Poslední novinkou jsou výrazně mohutnější bezdrátová Bluetooth sluchátka Blaze B-1, která zaujmou stylovým designem, kvalitní izolací okolního hluku a hutným zvukem, který je však stále velmi vyvážený. Můžete poslouchat hudbu až 10 m od vašeho mobilního telefonu či notebooku. Sdružený ovladač je umístěný přímo na pravém náušníku, takže například změnit píseň, hlasitost či přijmout příchozí hovor jde stlačením jednoho tlačítka. Na jedno nabití baterie zvládnou hrát až 8 hodin, případně vydrží až 180 hodin v režimu standby. Krom toho mohou fungovat i jako běžná drátová sluchátka, lze je totiž audio kabelem a tím šetřit energii za přenos Bluetooth. Sluchátka se dají prakticky složit, takže v batohu nezaberou téměř žádné místo. Cena činí 1190 Kč včetně DPH.

 

 

Více informací naleznete na http://beat.lamax-electronics.com/cz/

Kontakt:

http://beat.lamax-electronics.com/cz/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient