Společnost Lonking představí nové vysokozdvižné vozíky

Společnost Lonking představí na veletrhu CeMAT 2016 nové vysokozdvižné vozíky pro evropský trh

Společnost Lonking Holdings Limited, jeden z největších výrobců stavebních a logistických strojních zařízení v Číně, představí na nadcházejícím obchodním veletrhu CeMAT v německém Hannoveru šest nových typů vysokozdvižných vozíků, které jsou přizpůsobeny pro evropský, severoamerický a australský trh. Zmíněný veletrh se bude konat na hannoverském výstavišti od 31. května do 3. června.

Řada logistických zařízení společnosti Lonking bude představena ve světovém centru intralogistiky a řízení dodavatelských řetězců, její nové modely jsou konstruovány tak, aby odpovídaly přísným standardům uvedených cílových trhů a nabídly logistická řešení pod jednou střechou, k využití v přístavech, skladech a v továrnách.

„Veletrh CeMAT je naší příležitostí navázat styky se zákazníky a představit nejmodernější vysokozdvižné vozíky, které využívají nejpokročilejší technologie v tomto průmyslu, jsou zcela přizpůsobeny potřebám potenciálních odběratelů a zároveň zaručují kvalitu a bezpečnost,“ uvedl Robert Wang, generální ředitel společnosti Lonking (Fujian) International Trade Co., Ltd.

Jedním z hlavních výrobků, které budou představeny na veletrhu CeMAT, je vysokozdvižný vozík LG25GLT na LPG pohon, který obsahuje certifikovaný dvojpalivový benzinový motor PSI2.4, nezávisle propojenou převodovku, elektrohydraulické ovládání, systém OPS, dvojpolohové rameno s výškou zdvihu 3,3 m, šířku vidlice 1,22 m, pneumatiky, LED osvětlení a odpružené sedadlo s opěradlem. Tento vozík splňuje emisní standardy EPA a Euro III. Všechny produkty společnosti Lonking jsou vybaveny klíčovými komponenty světové kvality, které prošly testy spolehlivosti k zajištění stability a bezpečnosti.

„Společnost Lonking si v průběhu let udržela stabilní růst celosvětového prodeje,“poznamenal Wang. „Naše roční výrobní kapacita je 30 000 vysokozdvižných vozíků, což nás v prodeji řadí na 3. místo v Číně a 14. místo ve světě. S našimi silnými, ergonomicky konstruovanými výrobky, které jsou nenáročné na údržbu, aktivně usilujeme o expanzi na evropském trhu. Veletrh CeMAT je důležitým místem pro setkání s předními evropskými společnostmi v oblasti logistiky a testování nových produktů.“

O společnosti Lonking

Společnost Lonking Holdings Limited, která byla založena v roce 1993, je předním výrobcem stavebních a logistických strojních zařízení v Číně a její sídlo se nachází v Šanghaji. Výrobky této společnosti jsou využívány ve více než 50 zemích a regionech celého světa.

Společnost Lonking s 19 plně vlastněnými dceřinými společnostmi a čtyřmi výrobními základnami vyrábí nakladače, vysokozdvižné vozíky, hydraulické bagry, silniční válce, motorové srovnávače a smykem řízené nakladače. Společnost je největším výrobcem a prodejcem nakladačů v Číně, kde pokrývá více než 20 procent trhu.

Pro více informací navštivte webové stránky www.lonkinggroup.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient