LERRI Solar oznamuje svou ambici expandovat v zahraničí

LERRI Solar, přední světový výrobce monokrystalických solárních modulů se sídlem v čínském městě Si-an, dnes oznámil novou iniciativu zaměřenou na zvýšení svého vlivu a proniknutí se svými mono moduly na zámořské trhy. Prostřednictvím putovních finančních a technických propagačních kampaní v Japonsku, Indii, USA, Spojeném království, Austrálii, Thajsku, Abu Dhabi a Jižní Africe představuje LERRI Solar své nejnovější mono produkty určené pro místní trhy i dlouhodobou konkurenceschopnost.

Význam nabídky LERRI Solar je založen na hodnotě modulu pro developera, EPC a především majitele/investora. Technologická strategie společnosti LERRI Solar spočívá ve vysoce výkonných monokrystalických silikonových článcích sestavených do vysoce výkonných modulů s dlouhou životností, a to za využití vlastních patentovaných výrobních technik, které snižují výrobní náklady a měrnou výrobní cenu elektřiny ze slunečního svitu.

„Kromě toho, že jsme posílili svá výrobní zařízení v Indii a Malajsii, jsme také založili nové dceřiné společnosti v Tokiu, Frankfurtu a San José. Tyto nové zahraniční provozovny pomohou posunout naši organizaci kupředu a přiblížit se našemu cíli stát se skutečně globálním lídrem v oblasti solární energie“, uvedl Richard For, ředitel zahraničních operací LERRI Solar.

Nadcházející putovní propagační kampaně:

7. – 9. září PV SYSTEM OSAKA

Stánek: 37-2.

7. – 9. září Renewable Energy India 2016

Nové Dillí, Indie

Stánek: 5.101

12. – 15. září Solar Power International

Las Vegas, Nevada, USA

Stánek: 2017

4. – 6. října Solar Energy UK

NEC Birmingham

Stánek: A20

18. – 19. října Solar Ireland Conference

Dublin, Irsko

29. – 30. listopadu Solar Energy South East Asia Conference

Bangkok, Thajsko

O společnosti LERRI Solar

LERRI Solar je předním světovým výrobcem vysoce výkonných monokrystalických solárních článků a modulů. Společnost byla založena v roce 2007 a následně v roce 2014 koupena skupinou Longi Group. Longi Group (SH601012) je největším dodavatelem monokrystalických silikonových destiček na světě s celkovou hodnotou aktiv více než 1,89 miliard dolarů (do Q2 2016). Společnost má své sídlo ve městě Si-an a pobočky v Japonsku, Evropě, Severní Americe, Indii a Malajsii.

Společnost LERRI Solar, vyzbrojená a poháněná pokročilými technologiemi a dlouholetou zkušeností skupiny Longi Group v oblasti monokrystalického silikonu, dodala v roce 2015 produkty o výkonu 760 MW a v první polovině roku 2016 dokončila dodávku o výkonu 923 MW.

Společnost LERRI Solar se silně zaměřuje na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a marketing monokrystalických silikonových produktů a zavázala se poskytovat řešení s nejlepším ukazatelem LCOE (měrné výrobní náklady elektřiny) i prosazovat zavádění monokrystalických technologií po celém světě.

Internetová stránka: LERRI.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient