Společnost Huawei vytváří průmyslový cloud pomocí nové vedoucí ICT a podporuje obnovu obchodních činností

Na akci HUAWEI CONNECT 2016 společnost Huawei oznámila sérii nových řešení společně se společností Accenture, stejně jako výsledky jejího nově prováděného výzkumu se společností Forrester týkající se digitální transformace napříč průmyslovými odvětvími.

Yan Lida, president of Huawei Enterprise BG, delivers a keynote speech titled "Reinventing Business with Industry Clouds" (PRNewsFoto/Huawei)
Yan Lida, president of Huawei Enterprise BG, delivers a keynote speech titled „Reinventing Business with Industry Clouds“ (PRNewsFoto/Huawei)

 

V dnešním digitálním světě společnost Huawei úzce spolupracuje s partnery za účelem vývoje inovačních ITC řešení a pomáhá globálním zákazníkům realizovat digitální transformaci a řídit trend. Její trvalé zaměření na řešení zaměřená na zákazníky a silná partnerství umožňují společnosti posilovat vedoucí pozici v daném odvětví a růst její skupiny Enterprise Business Group (Enterprise BG).

Vytváření nových příležitostí integrováním nové ICT do průmyslových odvětví

Ve svém hlavním proslovu na akci HUAWEI CONNECT Yan Lida, prezident společnosti Huawei Enterprise BG, uvedl: „Příchod zralých digitálních technologií a rostoucí rozsáhlé ekonomiky narušují mnoho průmyslových odvětví po celém světě. Společnosti, které podporují toto narušení a přijímají novou ICT k posílení digitální transformace, mají příležitost získat rozhodující konkurenční výhodu. Průmyslový cloud je digitální transformace podporovaná obchodní činností a jde o víc než o jednoduchou kombinaci cloudu a průmyslu; jde o integraci technologií do obchodních činností. Digitalizované podniky budoucnosti budou o produkci, přenosu a analýze dat. Z toho vyplývá, že budou vyžadovat ICT infrastrukturu, která integruje cloud-přenos-zařízení a otevřenou, flexibilní, agilní a bezpečnou platformu pro upevňování úzkých partnerství pro rozvoj bohatých aplikací a vytváření inovačního ekosystému výhodného pro všechny strany, který bude řídit digitální transformaci podniků.“

Během tiskové konference, jejímž tématem bylo „Vedení nové ICT, posilování digitální transformace“, Diana Yuan, prezidentka pro marketing a prodej řešení v rámci společnosti Huawei Enterprise BG, uvedla: „Společnost Huawei Enterprise BG byla vždy zaměřená na zákazníka, umožňovala zákazníkům dosahovat obchodních úspěchů a také podporuje náš vlastní růst v rámci BG. Společně s více než 400 globálními partnery, jako jsou společnosti Accenture, SAP, General Electric (GE), T-Systems, Hexagon, Honeywell, Infosys, Siemens a Alston, společnost Huawei nyní dodává přední ICT technologie a platformy, které integrují cloud-přenos-zařízení, umožňují zákazníkům prozkoumat nové obchodní modely a zvýšit jejich agilitu a efektivitu. Ke zrychlení těchto posunů zřídila společnost Huawei deset propojených otevřených laboratoří (Open Labs) na celém světě k usnadnění rychlého dialogu napříč obchodními modely, tržními potřebami a technologickými řešeními na různých trzích. Jsme hrdí na to, že naše strategie a řešení si získaly ocenění zákazníků po celém světě.“

Společnost Huawei Enterprise BG také učinila na akci HUAWEI CONNECT 2016 několik významných oznámení.

Společnost Huawei uveřejnila novou bílou listinu s názvem „Obchodní a technologické vedení v postdigitální éře“, kterou vyvinula přední organizace pro výzkum globálního trhu Forrester. Při jejím spuštění Nigel Fenwick, vice prezident a hlavní analytik organizace Forrester, uvedl: „Podniky budoucnosti budou technologické společnosti, které budou skutečně stavět zákazníka na první místo. Podniky potřebují kompletní transformaci svých obchodních modelů. Osoby, které činí v podnicích rozhodnutí, potřebují vidět, že digitální obchodní ekosystémy budou pohánět nové ziskové modely. Společnosti budou muset učinit své služby agilnějšími díky otevřeným API, neustálým inovacím a cloudovým platformám. Kromě toho budou podniky muset vybudovat otevřené platformy pro cloudifikaci svých klíčových obchodních operací, špičkovou analýzu dat a strojní pohledy.“

Cloud je budoucností; obchodní ekosystémy zjednodušují cloudifikaci

Společnost Huawei a její globální strategický partner Accenture společně vydali podniková cloudová řešení. Společně poskytují ověřená podniková cloudová řešení SAP a Oracle, která jsou založena na řešení Huawei FusionCloud pro klíčové aplikace globálních podnikových zákazníků za účelem poskytování služeb na jednom místě. V posledních dvou letech experti ze společností Huawei a Accenture spolupracovali bok po boku a vyvinuli podniková cloudová řešení za účelem pomoci klientům redukovat velké kapitálové investice do IT a splnit požadavky na flexibilní a škálovatelný systém.

Spolupráce IoT buduje chytřejší a bezpečnější výtahy

Společnost na analýzu dat Lux Research oznámila, že do roku 2020 bude mít globální průmyslový IoT (Industrial Internet of Things – IIoT) hodnotu odhadem 151 miliard USD. IIoT zahrnuje stroje a průmyslové produkty v závodech, kdy jedním typickým příkladem je Internet výtahů a eskalátorů (Internet of Elevators & Escalators – IoEE). Na akci HUAWEI CONNECT 2016 společnost Huawei oznámila, že zahájí spolupráci s předním globálním výrobcem výtahů za účelem rozvoje Řešení propojení výtahů, které je otevřené, flexibilní a škálovatelné. Řešení může podporovat jednotné propojení a řízení milionů výtahů od jednoho dodavatele výtahů po celém světě. Technologie IoT přenáší provozní údaje z výtahů v reálném čase a umožňuje simulaci údajů výtahů, čímž je dosaženo preventivní údržby prostřednictvím analýzy velkého množství dat na základě cloudu. Bezpečnost výtahů se výrazně zvýší, zatímco se výrazně sníží provozní náklady na výtahy.

V rychle se měnícím digitálním světě bude společnost Huawei do značné míry spolupracovat s klíčovými partnery na celém světě k upevnění úspěšného ekosystému a bude úzce spolupracovat se svými zákazníky za účelem podpory digitální transformace, která splňuje jejich specifické potřeby a zároveň buduje lépe propojený svět.

http://www.huawei.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient