Letecká společnost Air China zahajuje provoz nonstop letů z Pekingu do Varšavy

Letecká společnost Air China během své tiskové konference v Pekingu dne 20. září 2016 oznámila, že její první letadlo odletí z Pekingu do Varšavy 21. září.1474465351_air11

Varšava leží na břehu řeky Visly, je hlavním městem Polska a také jeho politickým, ekonomickým a kulturním centrem. Je to zajímavé a atraktivní město. Peking i Varšava mají bohaté historické a kulturní dědictví. Kromě pohnuté minulosti je spojuje také poezie a pulzující život zpestřený Chopinovou hudbou. Ze statistik vyplývá, že z Číny do Varšavy od června 2015 do května 2016 vycestovalo 106 000 pasažérů, což představuje nárůst o 8,4 % proti loňskému roku. Poté, co společnost Air China zahájila provoz nonstop letů z Pekingu do Varšavy, začaly letecké společnosti Air China a LOT Polish, obě patřící do Star Alliance, největší letecké aliance na světě, sdílet své kódy ve snaze uspokojit stále rostoucí poptávku. Tento krok přinese další výhody podnikatelům a turistům z Číny, kteří cestují do a z Polska a poskytne více možností přestupů cestujícím z Japonska, Jižní Koreje, Hongkongu, Tchaj-wanu, Jihovýchodní Asie a Oceánie do střední a východní Evropy.

Na trase Peking – Varšava je v provozu již druhá nonstop dálková mezinárodní linka společnosti Air China, která spojuje Čínu se střední a východní Evropou, když první je provozována na trase Minsk – Peking – Budapešť. Tato nová linka nejenže rozšiřuje globální síť linek společnosti Air China s centrálou v Pekingu, ale představuje také cenné doplnění tras spojujících Čínu se střední a východní Evropou.

V současnosti je Air China největším přepravcem mezi Čínou a Evropou s nabídkou téměř 200 letů týdně. Linka Peking – Varšava je již dvacátou čtvrtou trasou letecké společnosti Air China provozovanou na trase z Číny do Evropy, včetně spojení do 19 důležitých evropských měst jako je Londýn, Paříž, Mnichov, Frankfurt, Düsseldorf, Vídeň, Ženeva, Madrid, Barcelona, Řím či Milán.

Lety

Lety CA737/8 jsou provozovány čtyřikrát týdně, vždy v pondělí, středu, pátek a sobotu. Z Pekingu letadlo odlétá ve 2:30 a do Varšavy přilétá v 6:20. Zpět z Varšavy můžete letět ve 14:10 s příletem do Pekingu ve 4:30 následujícího dne. Airbus 330-200, který létá na této trase, má v business třídě zcela sklopná sedadla a ve všech třídách speciální systém audiovizuálního vysílání dle vlastního výběru, který cestujícím zajišťuje velmi příjemný zážitek z letu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient