Léto v Krkonoších: Odkryjte kouzlo českých hor

Plánujete strávit léto v Česku a toužíte po dobrodružství mezi horskými vrcholy, nekonečnými lesy a čistými řekami? Pak je vaším ideálním cílem Krkonoše, nejvyšší české pohoří, které je plné přírodní krásy, historických pokladů a rozmanitých možností pro aktivní dovolenou. Nenechte se odradit tím, že se jedná o horský region – léto zde nabízí stejně bohatý program jako zima.

První věcí, kterou je třeba zařídit, je ubytování v Krkonoších. Tyto české hory nabízejí širokou škálu ubytovacích možností, od rodinných penzionů až po luxusní hotely. Ať už dáváte přednost pohodlnému bydlení s výhledem na sněhobílé vrcholy nebo poklidnému penzionu v srdci nádherných lesů, jistě si vyberete.

Dovolená v Krkonoších bude nabita aktivitami pro každého. Můžete například navštívit Sněžku, nejvyšší horu České republiky, výlet na kterou je v létě mnohem příjemnější a méně náročný. Krkonošské stezky nabízejí neuvěřitelné výhledy a jsou vhodné pro turisty všech věkových kategorií.

A co teprve návštěva krkonošských vodopádů? Můžete se vydat na procházku k Labskému vodopádu nebo Pančavskému vodopádu, který je s výškou 148 metrů nejvyšším vodopádem v Česku. Po takovém dni plném dobrodružství je skvělé vrátit se do útulného a pohodlného ubytování a nabrat síly na další den.

Ale Krkonoše nejsou jen o pěších výletech a túrách. Co takhle si pronajmout kolo a vydat se na některou z mnoha cyklotras? Nebo se vydat na rafting po divoké řece? Možností je zde nepřeberné.

A pro ty, kteří hledají trochu klidu a pohodlí, mohou strávit den na některé z krásných horských luk, s knihou v ruce a piknikovým košem po boku.

Letní pobyty v Krkonoších jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi, páry hledající romantiku nebo skupiny přátel toužících po dobrodružství. Léto zde je plné slunce, radosti a nekonečných možností. Tak proč nezažít toto všechno na vlastní kůži?

Pro váš letní pobyt v Česku rezervujte ubytování na Hotel.cz a vychutnejte si léto v srdci Evropy. Krkonoše vás čekají.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient