Letošní rok společnosti Yahoo v přehledu

Společnost Yahoo (YHOO) dnes zveřejnila letošní výroční přehled 2016 Year in Review. Již popatnácté nabízí detailní přehled o tom, co přitahovalo srdce a myšlenky milionů uživatelů na celém světě po celý rok.

Tato tisková zpráva zahrnuje multimediální obsah. Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde:http://www.businesswire.com/news/home/20161206005574/en/

Co se letos přihodilo? V roce 2016 proběhly olympijské hry v Riu, nové hádky a neočekávané rozchody celebrit, přehlídková mola ovládl styl „street“, Damn Daniel! a jeho bílé „kecky“..vše završeno zdánlivě nekonečným cyklem výběru. Na základě interakcí mezi společnostmi Yahoo, Polyvore, Flickr a Tumblr, tady je to, co svět přitahovalo.

Dramatické volby a katastrofy ve světě dominovaly ve výběru zpravodajství

Není překvapením, že letošní volby amerického prezidenta a zvolený kandidát Donald Trump byly letos nejvyhledávanějšími favority. Na seznamu deseti nejčastěji hledaných osobností dominovaly letos ženy, se šesti pozicemi a jmény jako například Gwen Stefaniová, Jodie Sweetinová, Megyn Kellyová a kandidátka demokratické strany na prezidenta Hillary Clintonová. Kim Kardashianová-Westová letos ztratila svou vedoucí pozici a umožnila tak své sestře Khloe, aby ji vůbec poprvé porazila jako nejpopulárnější nositelka příjmení Kardashian na Yahoo. Po téměř deseti letech na trhu se stále populární hra Roblox objevila na letošním seznamu nejvyhledávanějších pojmů.

Zprávy, které zaplňovaly titulky a zaručily nejvyšší počty shlédnutí čtenářů Yahoo letos odrážely politické ovzduší, stejně jako tragédie a přírodní katastrofy, ke kterým došlo na celém světě.

Nejvyhledávanější na Yahoo Nejvyhledávanější zprávy na portálu Yahoo News
1. Volby 2016 1. Den volby
2. Donald Trump 2. Smrt Prince
3. Roblox 3. Masakr v nočním klubu Pulse
4. Gwen Stefaniová 4. Smrtelný útok v Istanbulu
5. Olympijské hry 2016 5. Hurikán Matthew
6. Khloe Kardashianová 6. Střelba policistů v Baton Rouge
7. Megyn Kellyová 7. Letadlo EgyptAir Flight 804 Debris nalezeno
8. Jodie Sweetinová 8. Protesty proti Trumpovi
9. Kim Kardashianová-Westová 9. Emaily Clintonové
10. Hillary Clintonová 10. Prezidentské debaty

Módní styl „athleisure“, hádky celebrit a superhrdinové nás odvádějí od skutečného světa

Světová komunita zájemců o módu Polyvore mohla sledovat vítězný nástup módního stylu athleisure se stylovými produkty, jako například Adidas Superstars, Nike Air Max Theas a bundami bomber, které se znovu umístily v první desítce. Formální oblečení na červeném koberci nezaostává a je zastoupeno tylovými sukněmi, šaty cape a ve stylu gatsby, které podtrhují vzhled. Další informace o nejpopulárnějších momentech týkajících se módy a krásy Polyvore v roce 2016 a jak nosit tento nepostradatelný styl naleznete na stránkách http://blog.polyvore.com/.

Přenesme se přes kauzu Brangelina. Pravděpodobně nejpozoruhodnější rozchody jsou z hudebního světa, jako například bývalá a současná přítelkyně Blakea Sheltona Gwen Stefaniová a Miranda Lambertová stanuly na seznamu nejvyhledávanějších celebrit Yahoo. Pozadu nezůstaly Taylor Swiftová a Katy Perryová a rozchod Justina Biebera a Seleny Gomezové, které jsou příkladem toho, jak rušné bylo ovzduší mezi celebritami v roce 2016.

Nejžádanější módní kusy, podle Polyvore Největší celebrity podle Yahoo
1. Boty adidas Superstar 1. Gwen Stefaniová
2. Boty Nike Air Max Thea 2. Khloe Kardashianová
3. Tylové sukně 3. Jodie Sweetinová
4. Bunda Bomber 4. Kim Kardashianová-Westová
5. ŠatyCape 5. Justin Bieber
6. Topy s odkrytými rameny 6. Taylor Swiftová
7. Průhledné podpatky Clear Heels 7. Katy Perryová
8. Šaty Gatsby 8. Miranda Lambertová
9. Plavky s vysokým vrchním dílem (High Neck) 9. Selena Gomezová
10. Kožich z umělé kožešiny 10. Gigi Hadidová

V roce 2016 ztratila hudební scéna dva revoluční představitele, Davida Bowieho a Prince, z nichž se oba umístili na předních místech mezi hudebníky a to na 1.a 3. místě v uvedeném pořadí. Britney Spears a Lady Gaga obě zaútočily na seznam po uvedení svých prvních alb za tři roky. Žádný seznam hudebníků by nebyl kompletní bez Queen Beye, který završil desítku nejslavnějších hudebníků v letošním roce.

Bylo jasné, že milovníci filmů potřebovali superhrdinu, který by je provedl rokem 2016; X-Men, Batman, Superman a Captain America zdobí nejen stříbrná plátna, ale jsou i na seznamu nejlepších filmů. Další nejpopulárnější filmy na seznamu jsou Sci-Fi snímky jako například Krotitelé duchů a Sevevražedný oddíl.

Nejlepší hudebníci podle Yahoo Music Nejlepší filmy podle Yahoo Movies
1. David Bowie 1. X-Men: Apokalypsa
2. Taylor Swift 2. Batman v. Superman
3. Prince 3. Krotitelé duchů
4. Kanye West 4. Rogue One: A Star Wars Story
5. Tim McGraw 5. Sebevražedný oddíl
6. Lady Gaga 6. Captain America: Občanská válka
7. Britney Spears 7. Alenka v říši divů : Za zrcadlem
8. Randy Travis 8. Jason Bourne
9. Trent Harmon 9. Deadpool
10. Beyonce 10. Sedm statečných

Olympiáda vládne sportovnímu světu

Pro sportovní hvězdy to byl rušný rok. Titulky z olympiády zaujaly první místa, včetně staré, špatně prezentované fotografie gymnastky Shawn Johnsonové, hromadného odporu vůči fotbalistce Hope Soloové a návštěvy amerického basketbalového týmu v brazilském vykřičeném domě. Tragická ztráta boxerské elgendy Muhammada Aliho a mladé hvězdy MLB Joseho Fernandeze rovněž zaujaly na seznamu sportovních událostí přední místa.

Nej sportovní příběhy, podle Yahoo Sports
1. Shawn Johnsonová vysvětluje ikonický snímek z olympiády
2. Držitel medaile z juda Dirk Van Tichelt napaden při oslavě vítězství
3. Nehoda a úmrtíJoseho Fernandeze na člunu
4. Olympijské publikum vypískává Hope Solovou
5. Smrt manželky polaře týmu Padres, Yangervise Solartese
6. Michael Jordan promluvil o policejní střelbě
7. Basketebalový týmUSA navštívil vykřičený dům v Riu
8. Muhammad Ali odešel ve věku 74 let
9. Kevin Durant se připojí k týmu Warriors
10. Značná ztrátaRondy Rouseyové

Nejzajímavější značky? Dominují inovace v technologické sféře

Jak svět očekával, velmi očekávané uvedení modelů iPhone 7 a 7 Plus společnosti Apple představovalo na stránkách Yahoo Finance letos přední místo. Stále se vyvíjející technologický průmysl zaznamenal v průběhu celého roku reorganizace, kontroverze a inovace, které dostaly na seznam nejvyhledávanějších firem společnosti Facebook, Twitter, Amazon, Tesla a Alibaba

Nejlepší firmy, podle Yahoo Finance
1. Apple
2. Facebook
3. Twitter
4. Bank of America
5. Amazon
6. Tesla
7. Alibaba
8. Valeant Pharmaceuticals
9. Ford
10. Wells Fargo

Nejlepší fotografové zachycují svět kolem nás

Nejlepších 25 fotografií roku 2016 na síti Flickr bylo pečlivě vybráno na základě angažovanosti a společenských faktorů z miliard snímků, které byly letos zaslány. Snímek z odlehlé přírodní oblasti jako např. Snímek č. 1 pořízený u Aveiro Lagoon v Portugalsku nebo v hustě zabydleném centru jako například č. 9 vyfocený ve francouzském Palais du Luxembourg, letošní nejlepší fotografie oslavují cit fotografů pro zachycení krásy.

Memy … Shipy … Fandomy …Wha? Nejlepší komunity Tumblr roku 2016

Identita byla na síti Tumblr v letoším roce hlavním tématem, proto není žádný div, že Nejlepším Meme roku 2016 byl Tag Yourself – popkulturní reference, které pobízí uživatele, aby si vybrali meme, se kterým se nejvíce ztotožňují. Nejvíce diskutovanou společenskou otázkou byl feminismus. Další informace o nejoblíbenějších fandomech a trendech na síti Tumblr v roce 2016, naleznete na tumblr.com/2016.

Jaký je váš názor na výroční přehled Yahoo? Podělte se s námi pomocí hashtagu #Yahoo2016inReview.

O metodice společnosti Yahoo při tvorbě výročních přehledů

Při tvorbě ročního přehledu Yahoo Year in Review, analyzovali naši editoři požadavky na vyhledání na Yahoo Search a sledování článků na Yahoo Media na základě mnoha faktorů, jako byl například absolutní objem a nárůst oproti předchozím obdobím. A to proto, aby se ukázalo, jaká témata a trendy vypluly na povrch. Jednotliví uživatelé, jejich hledání a to, co četli, vždy zůstává v anonymitě. Nejvyhledávanější pojmy se týkají výrazů, které byly zadány v největším objemu. nejčtenější titulky se týkají článků a zpráv s největším počtem čtenářů.

O společnosti Yahoo

Společnost Yahoo je průvodce objevy ve světě digitálních technologií, zaměřený na informovanost, spojení a zábavu prostřednictvím svých produktů v oblasti vyhledávání, komunikace a digitálního obsahu. Vytvářením vysoce personifikovaných zkušeností, pomáhá společnost Yahoo uživatelům objevovat informace, které jsou pro ně důležité, po celém světě – na mobilu nebo počítači. Společnost Yahoo spojuje inzerenty s cílovými zákazníky prostřednictvím přímo zaměřené reklamní technologie, která spojuje sílu dat, obsahu a technologie společnosti Yahoo. Společnost Yahoo má centrálu v kalifornském Sunnyvale a má pobočky po celém americkém kontinentě a asijsko-pacifické oblasti (APAC) a v Evropě, na Středním Východě a Africe (EMEA).

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient