Škrabadla pro kočky zachrání váš nábytek

Jak praví staré dobré rčení – kočka není pes. A v tomto případě se to náramně potvrzuje. Každý druh zvířete má jiné chování a potřebují také jinou péči. Pro kočky je škrábání naprosto nezbytné. Většina majitelů ovšem zná pouze jeden základní důvod tohoto chování. Tím je broušení drápků. Zbavuje se tak starých a odhaluje nové. Teď leckoho překvapíme, ale není to jediný důvod. Mnohem podstatnější je totiž to, že si kočka tímto projevem značí svoje teritorium. Dále také pachové označení a v neposlední řadě strečink. Jak ale předejít zničením bytového vybavení? Jednoduše. Škrabadla pro kočky vám s tímto pomohou.

Škrabadla pro kočky s vyšší váhou

Pokud jste majitelem větší a těžší kočky, ideální volbou bude pro vás pořízení škrabadla velikosti XXL. O kvalitu nemusíte mít obavy. Jsou vyrobená z antracitu a disponují sisalovými kmeny pro větší pevnost. Díky těmto faktorům se jedná o masivní stavbu, která umožní vašemu milovanému společníkovi uspokojivý prostor a pohodlí při samotné péči o drápky či již zmiňovanému značení teritoria.

O zábavu postaráno

Samotná škrabadla pro kočky se postarají i o zábavu. Součástí je totiž provaz a myška na hraní. Nemusíte tedy vašeho mazlíčka rozptylovat a kupovat samotné hračky. O zábavu bude mít postaráno, a navíc vám bude ještě vděčný.

Domeček a několik pater pro lepší odpočinek

Součást škrabadel pro kočky je i zabudovaný domeček, který umožní klidný nerušený spánek a soukromí. Propracování je natolik dokonalé, že obsahuje několik pater. Ty umožní vynikající výhled a hodiny hraní a průzkumu nového prostředí. Vaše micka se nyní bude mít jako v bavlnce, díky skvělé atrakci se bude moci kde ve vašem bytě vydovádět. Pokud tedy chcete ochránit své bytové zařízení a potěšit svého domácího tygra, pořiďte si kvalitní škrabadlo pro kočky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient