Lukrativní pronájem kanceláří v Atriu Flora

Lukrativní pronájem kanceláří v Atriu Flora

Pokud hledáte rychlé řešení pro vaši firmu, potřebujete sídlo společnosti, kancelář a pěkné prostory na lukrativním místě, zkuste plně vybavené kancelářské prostory i s terasou přímo uprostřed Prahy. Pronájem kanceláří na klíč je rychlým a funkčním řešením.

Pronájem kanceláří Praha 3 v Atriu Florakanceláře

Dostupný luxus v Atriu Flora se nachází v krásném kancelářském centru. Využijte výhodný pronájem kanceláří Praha 3, které jsou plně vybavené a zařízené. Prakticky ihned můžete kanceláře začít využívat i s mnohými výhodami. Z 36 plně zařízených kanceláří o různých velikostech rozprostřených na 1 060 metrech čtverečních si stačí vybrat tu pravou, která vám vyhovuje. Kanceláře mají i bonus v podobě prostorných teras s naprosto kouzelným výhledem na Prahu. Obchodní jednání mohou probíhat pod širým nebem a za krásných letních dnů můžete trávit čas venku i během pracovní doby. Kanceláře pronajímá společnost Scott & Weber v prostorách Atria Flora na Královských Vinohradech.

Tyto kanceláře splní představy i toho nejnáročnějšího klienta a jsou cenově dostupné. Multifunkční centrum Atrium Flora na Praze 3 se nachází v blízkosti historického centra Prahy a pro sídlo společnosti se skvěle hodí. Dostupnost automobilem je výborná i s možností parkování v podzemních garážích, kde se nachází 750 parkovacích míst. Stejně tak dostupné jsou prostory i pomocí MHD. Do kancelářské budovy se pohodlně vstupuje přímo ze stanice metra „A“ Flora.

Kanceláře jsou nachystané se vším všudy. Je zde zavedeno internetové připojení a jsou vybaveny kancelářskou technikou. K dispozici je možnost využití stávajícího personálu. K dispozici je profesionální obsluha recepce, osobní asistentka, IT specialista, manažer centra, úklid a údržba. Vedle kanceláří jsou k dispozici 3 zasedací místnosti, relax zóny a meeting pointy, včetně kuchyňky, copy centra a klimatizované serverovny s nejnovějšími výkonnými technologiemi. Kanceláře jsou klimatizované se zátěžovými koberci a moderním designovým nábytkem. Architektonické řešení vás zaujme na první pohled.

Centrum jedinečným způsobem propojuje kancelářské prostory s nákupní pasáží. Luxusní terasa má 800 m2 a svým úžasným výhledem na Prahu dokáže zapůsobit na všechny vaše obchodní partnery. Rozhodnete-li si pronajmout tyto prostory, budete mít stejnou adresu vašeho sídla společnosti stejně jako třeba světoznámé korporace nebo úspěšné společnosti ExxonMobil, Thomas Cook, Marsh & McLennan, Danone, Reckitt Benckiser, INSIA nebo BOCA.

Sídlo společnosti pro všechny

Sídlo firmy Praha 3 je vhodné pro začínající společnosti, start-up, zavedené firmy i nadnárodní korporace. Kancelář doslova na klíč vám dokáže vytrhnout trn z paty a ušetřit spoustu času se zařizováním a vybavováním prostor. Délka trvání smlouvy je libovolná, přizpůsobená potřebám zákazníků. Pronájem kanceláře je možný na 1 den, měsíc či několik let. Pro 1 osobu či velký open space pro velké společnosti.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient