I malá firma potřebuje SEO

SEO hraje důležitou roli v online úspěchu vašeho podnikání, ať už máte malou firmu, obrovskou korporaci nebo málo známý e-shop. SEO (Search Engine Optimatizion) je tady totiž právě od toho, aby vás dostalo do povědomí široké veřejnosti.

Pokud máte profesionálně vypadající webové stránky, jste na dobré cestě k úspěchu. O zbytek se postará dobrý SEO konzultant, který zařídí, aby byl váš web na internetu vidět. Jeho úkolem je zajistit, aby se webová stránka líbila vyhledávačům a ty ji pak zobrazovaly na předních pozicích. Mělo by to být vaším cílem, protože zhruba 70 % lidí se nikdy nepodívá jinam než na první stránku ve výsledcích vyhledávání na Googlu.

Co všechno SEO zahrnuje?SEO

Je to komplexní soubor mnoha úkonů, proto se nejdříve dělá SEO analýza, která určí, co přesně potřebuje zrovna váš web. Vyhledávače se totiž soustředí na různá kritéria – např. četnost klíčových slov, důvěryhodnost domény, obsah webu, úroveň zabezpečení (http vs. https), správnost HTML kódu a tak dále. Kritérií je několik stovek, proto je potřeba každý web nejdříve analyzovat a určit, co mu chybí.

S čím vším SEO pomůže?

Možná máte nový web, který chcete zviditelnit. Někdy se stává, že ani několik let staré webové stránky se vyhledávačům prostě nelíbí a nezobrazují je na předních příčkách. Na SEO odborníky se lidé obrací i v případech, kdy jsou ve vyhledávání k nalezení, ale chtějí předběhnout konkurenci.

V každém případě je třeba vybrat skutečného specialistu, který poskytuje odborné SEO konzultace. Často se totiž stává, že SEO v nějaké formě nabízí kde kdo. Výsledky rádoby odborníků a opravdových specialistů jsou však diametrálně odlišné. Dívejte se na reference a klidně si zkuste ověřit vyhledání klientů, pro které daný odborník pracoval. Dokázal je posunout na vysoké příčky ve vyhledávání?

Ověřeným specialistou v tomto oboru je pan Daniel Gottwald, který působil například pro Datart, Dr.Max nebo Marimex. Například webové stránky Marimex se po zadání klíčového slova „nadzemní bazény“ zobrazují v Googlu na první pozici. Takhle to má vypadat!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient