Mezinárodní taneční soutěž Prague Open 2016

Vážení příznivci tanečního sportu, je nám ctí přivítat vás na mezinárodní taneční soutěži Prague Open 2016, která je zařazena do světového žebříčku soutěží s nejvyšším bodovým statutem.1472623805_2[1]

Každá doba má svůj symbol, který ztělesňuje jejího ducha, její atmosféru a možnosti. Pro období kolem první republiky je palác Lucerna právě takovou typickou stavbou. Je zhmotněním futuristického snu o moderním velkoměstě, kde se prostorově stýkají zařízení společenská, kulturní i obchodní. O to více nás těší, že se velký sál Lucerny stal dějištěm tohoto prestižního tanečního klání již potřinácté.

Od pátku 2. do neděle 4. září budete moci obdivovat výkony více než 600 tanečních párů z celé Evropy. A bude se na co dívat! Novinkou letošního ročníku jeMistrovství světa párů do 21 let. Kromě „jednadvacítek“ se na parketě dále představí a o body třináctičlenné mezinárodní poroty budou v latinsko-amerických a standardních tancích usilovat tanečníci od juniorů a mládeže, přes kategorii vycházejících hvězd – Rising Stars, hlavní kategorii dospělých, až po soutěže profesionálů a seniorů, které i v České republice získávají na stále větší oblibě.

1472623699_1[1]Děkujeme všem, kteří přispěli k vysoké úrovni tohoto projektu, jež se koná pod záštitou primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové.

Někteří lidé tvrdí, že třináctka je nešťastné číslo. Věříme, že letošní třináctý ročník Prague Open toto tvrzení zcela vyvrátí, přinese vám řadu krásných sportovních i uměleckých zážitků a přispěje k dobré propagaci české metropole i tanečního sportu samého.

Za organizátory Prague Open 2016

Jiří Ševčík

Pavel Tejc

www.Pragueopen.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient