Kolos – turistické kolo na výlety nebo cykloexpedice

Mám rád svobodu cestování na kole. Vyrazit na celý den nebo i několikadenní cestu a na nic se neohlížet. Všemi smysly vnímat místa, kterými projíždím. Zažít intenzivní pocit svobody. To mě opravdu baví.

Poslední model kola Kolos jsem dělal tak trochu pro sebe. Je to turistické kolo. Na cesty – krátké, dlouhé i extrémně dlouhé. Tak jak je u jízdních kol Kolos zvykem, i tento model je konfigurovatelný – každý si ho může přizpůsobit svým požadavkům a potřebám.

Můžete si z něj udělat krosové kolo, trekingové nebo plně vybavené expediční kolo.

A nezklame vás v žádné z jeho podob.

Základem každého kola je vždy rám. Zvolil jsem jak jinak než ocelový rám, chrommolybden (CrMo). Ocelový rám s proměnnou tloušťkou stěny trubek dosahuje nízké hmotnosti při zachování ideálních vlastností právě pro cykloturistiku a expedice. Díky své pevnosti, trvanlivosti, schopnosti pohlcovat vibrace a v neposlední řadě i možnosti snadné opravy je ocel výjimečná a při použití na expediční a turistická kola nepřekonatelná.

V konfigurátoru si můžete vybrat ze 3 velikostí rámu (pročtěte si návod jak správně vybrat kolo, abyste zvolili správnou velikost) a zároveň ve 12 základních barvách.

Pokud by se předvýběr barev netrefil do vašeho vkusu, pak je možné vybrat jakoukoliv barvu podle vzorníku RAL.

Osazení kola je vybráno s maximální pečlivostí. Jsou to kvalitní a prověřené komponenty za kterými stojí silné, tradiční značky. Na kole najdete komponenty Shimano – vždy kompletní řada osazení, na výběr v 5 variantách. Dále pak komponenty Humpert, SKS (Německo), Herrmans (Finsko), Spanninga (Holandsko). Spolehlivost je velice důležitá.

Na cestách s kolem nesmí být problémy.

Pokud zvažujete pořízení jízdního kola na výlety, cestování nebo i náročnější expedici, prohlídněte si konfigurátor jízdních kol Kolos. Rádi vám postavíme nové kolo podle vašeho zadání. A brzy na shledanou v luzích Jižních Čech nebo v kopcích Posázaví anebo možná i v některém vzdálenějším koutě světa při vaší příští cykloexpedici.

Pokud zvažujete pořízení jízdního kola na výlety, cestování nebo i náročnější expedici, prohlídněte si konfigurátor jízdních kol Kolos na www.kolosbikes.com

Hodně zdaru a mnoho ujetých kilometrů na kole Vám přeje, Martin Říha, Citybikes

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient