Moderní tvorba e-shopů v Prestashopu

Moderní tvorba e-shopů v Prestashopu

Jak si založit e-shop a začít podnikat

Internetový obchod nebo-li e-shop, je v současné době jednou z nejvyhledávanějších zákaznických forem nákupu, a to bez rozdílu sortimentu, který nabízí. Pokud se i vy toužíte prosadit v oblasti internetového prodeje, pak doporučujeme se na chvíli zastavit a promyslet detaily, které ač zdánlivě nedůležité, mohou celé podnikání vyzdvihnout nebo naopak zatratit.

Marketingová analýza, webdesign, přehledné a funkční prostředí

Provozování e-shopu skýtá řadu předností, ale i úskalí. Je tedy třeba posílit pozitivní stránku a upozadit negativní. Naši odborníci vám navrhnou prostředí virtuálního obchodu přímo na míru, zajistí přehlednost, kvalitní fotografie, čtivé texty a snadnou editaci obsahu. Zkrátka prostředí, které zaujme, nadchne a zároveň nabídne spolehlivost a důvěru nákupu.

Prestashop – ideální řešení e-shopů na míru

Tvoříme e-shopy Prestashopu (multifunkční redakční systém open source). Je to ideální řešení, jež umožní vám provozovatelům e-shopu, snadnou administraci a jednoduchou správu obsahu, což pro vaše zákazníky znamená spolehlivé, neustále aktualizované prostředí. Redakční systém Prestashop využívá možnosti interaktivní webové aplikace AJAX, s potenciálem různorodých podnikatelsky nezbytných modulů a funkcí, které vám usnadní správu e-shopu a vašim zákazníkům nabídne důvěryhodnost a uživatelsky příjemnou virtuální atmosféru.

Prestashop je v současné době jedním z nejvyhledávanějších open source řešení, jehož výhod využívají statisíce spokojených klientů. Svěřte i vy své podnikání do rukou prověřeným technologiím, které pod vedením zkušených odborníků, dokáží vaše internetové podnikání pozvednout na přední příčky zájmu.

Redakční systém Prestashop umožňuje flexibilní přístup administrace produktů, i dalších činností spojených s obchodem (např. objednávky, faktury, doprava, slevy, podpora plateb PayPal, GoPay a mnoho dalšího).

Internetový obchod je skvělým marketingovým nástrojem, ale pouze kvalitní virtuální prostředí je schopno dosáhnout hranic možností, které tento nástroj nabízí. Využijte našich zkušeností a zařaďte se k dlouhému seznamu spokojených klientů.

E-mail: obchod@drosera.cz

Web: http://drosera.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient