MotivP natáčí inspirativní Ká rozhovory

Agentura MotivP se dlouhodobě snaží vzdělávat lidi z celé republiky a zpřístupnit jim informace. Dosahuje toho prostřednictvím propracovaných online kurzů, pořádání konferencí, natáčení zajímavých přednášek a také nahrávání krátkých rozhovorů.

MotivP patří k předním českým vzdělávacím společnostem. Lidé pohybující se v oblasti HR ji obvykle znají především díky konferencím. MotivP totiž každoročně pořádá HR konference a Business Brunche®, na kterých se pravidelně schází odborníci z celé ČR. Kromě toho organizuje otevřené kurzy na různá témata a pomáhá firmám s výběrem zaměstnanců, rozvojem a dalšími klíčovými oblastmi. Hodně jejich aktivit však využije každý, kdo má doma zařízení s připojením k internetu.

konference-sasazu-2012-755x340

Inspirativní přednášky a rozhovory online

MotivP pořádá mnoho událostí, na nichž se schází zajímaví lidé, a ještě víc jich navštěvuje. Ne každý však má tu možnost se konferencí účastnit osobně, a tak vznikl nápad nahrávat nejzajímavější přednášky a umisťovat je na web. Výsledkem je vzdělávací projekt MotivP TALKS.

Možná znáte přednášky TED Talks, které se konají po celém světě, jsou nahrávané a umisťované na internet, aby se na ně mohl podívat kdokoliv. MotivP přišel s něčím podobným, avšak zaměřuje se pouze na lidi z ČR a sousedního Slovenska. Vždyť i u nás žije spousta takových, jejichž myšlenky stojí za to šířit.

Každý si vybere, co se mu líbí

Nad některými přednáškami z videoportálu MotivP TALKS se člověk zamyslí, jiné ho vzdělají. Záleží na tématu, které si zvolíte. V současné době se na portálu nachází asi tři tisíce přednášek. Mezi nejoblíbenější patří například rozhovor s Daliborem Dědkem ze společnosti JABLOTRON, a.s. na téma konkurenční výhoda.

MotivP nově začíná natáčet i tzv. Ká rozhovory, které jsou na webu také ke zhlédnutí. Jedná se o kratší interview s různými zajímavými lidmi. MotivP jezdí po konferencích, veletrzích, přednáškách i do firem, výsledkem je tedy celá škála rozhovorů na zajímavá témata.

Vzdělávání je celoživotní proces, a tak by si občas každý měl udělat chvilku volna a něco nového se naučit. V dnešní době je to extrémně jednoduché. Stačí zapnout počítač a najít si video na vámi preferované téma.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient