Kde najdete nejlevnější povinné ručení?

Ušetřit se dá na řadě věcí, povinné ručení je jednou z nich. Dobrý výběr vám pomůže uspořit ročně až desetitisíce korun, v případě sjednání online získáte ještě vyšší slevu a ušetříte daleko víc. V dnešní době není nic jednoduššího než sednout k počítači a zjistit si nejvýhodnější cenu vybraných produktů. Existují různé srovnávací servery, které systematicky vyhledávají a aktualizují nabídku různých komodit s uvedením ceny od nejnižší po nejvyšší.

Jaké povinné ručení na trhu je nejlevnější?car-85320_960_720

Pro výpočet pojištění vašeho vozidla využijte Kalkulačku povinného ručení, která je pravidelně aktualizována. Po zadání nezbytných údajů obdržíte srovnání povinných ručení dostupných na trhu, a můžete si tak vybrat to nejlevnější a rovnou si je nechat sjednat online. Proč je výhodné zřídit si povinné ručení přes internet a ne přímo v konkrétní pojištovně? Protože je to méně nákladné na využití pracovní síly v kamenných pobočkách. Zvláště výhodné je povinné ručení sjednané zároveň s havarijním pojištěním, ušetříte s ním ještě víc peněz.

Sledujte aktuální ceny a jejich změny

Protože pojišťovny každý rok mění ceny povinného ručení, nevystačíte si s jedním odhadem napořád. Výhodou online pojištění odpovědnosti je jeho pohodlnost, nemusíte kvůli tomu nikam chodit. Doma si sepíšete výpověď staré smlouvy, pro jejíž sepsání taktéž není třeba dlouho hloubat, jak by měla správně vypadat, na srovnávacím serveru totiž najdete i vzor. Výhodnější nabídky si můžete najít do minuty pomocí zmíněné kalkulačky, jiného poradce nebude třeba. A pak už stačí jen včas předat onu výpověď a jednoduše si vyřídit nové pojistné u jiné společnosti.

Srovnání povinného ručení, cestovního a havarijního pojištění, cen plynu, elektřiny i stavebních služeb naleznete zdarma na webovém portálu TopSrovnání.cz. Proč platit víc, když nemusíte?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient