Navzdory výsledku britského referenda zůstává cestování s Interrail beze změn

Program evropských železničních síťových jízdenek zajišťuje návaznost jak pro občany Spojeného království, tak pro cestující s jízdenkami Interrail v Británii

Navzdory výsledku referenda ve Spojeném království oznámeného v pátek 24. června může Eurail Group G.I.E. ujistit své zákazníky, že cestování s jízdenkami Interrail zůstává beze změn. Občané Spojeného království mohou i nadále objevovat vše, co Evropa s jízdenkami Interrail nabízí. Stejně tak držitelé jízdenek Interrail Pass odjinud z Evropy mohou stále cestovat po Spojeném království tak snadno jako dříve.1467041933_eurail-ctverec

 

Jízdenka Interrail Pass poskytuje obyvatelům Evropy neomezené cestování železnicí až ve třiceti evropských zemích včetně Spojeného království bez ohledu na hranice. Každoročně více než 250 tisíc Evropanů napříč generacemi využívá jízdenky Interrail k cestám za poznáním nových a jedinečných evropských destinací, setkávají se a navazují přátelství s lidmi z jiných kultur a dozvídají se více o rozmanitosti a dějinách, které tvoří Evropu.

Podmínky účasti v programu Interrail a zeměpisné oblasti pro cestování zůstávají bez ohledu na výsledek nedávného britského referenda zcela nezměněny. „Budeme i nadále představovat správnou volbu všech obyvatel Evropy, kteří poznávají s programem Interrail to, co činí z evropských míst tak výjimečné cestovatelské cíle,“uvedla Silvia Görlach, referentka prodeje a marketingu u společnosti Eurail Group G.I.E.

Při spojení třiceti zemí vznikla síťová jízdenka Interrail Pass, aby inspirovala evropské obyvatele k cestování po Evropě a pomáhala vzájemnému poznávání mezi odlišnými kulturami. „Často od našich cestujících slýcháváme, jak jim program Interrail rozšiřuje osobní obzory a má trvale kladný dopad na mezikulturní porozumění. S potěšením pokračujeme v poskytování této jedinečné příležitosti, která dokáže změnit život, všem evropským zákazníkům,“ dodává paní Görlach.

Další údaje týkající se způsobilosti k získání síťové jízdenky Interrail Pass a o účastnických zemích najdete v šesti jazycích na http://www.interrail.eu.

O skupině Eurail Group G.I.E.

Služba Interrail jíž více než 40 let spojuje země a cestující z celé Evropy a dává lidem příležitost a svobodu objevit nové kultury, historii a památky Evropy za dostupnou cenu. Časová jízdenka Interrail Pass vznikla v roce 1972 jako jedinečná železniční časová jízdenka a nyní jí každý rok využívá více než 250 tisíc Evropanů bez rozdílu věku k neomezenému cestování ve 30 různých zemích Evropy. Skupina Eurail Group G.I.E. vznikla v roce 2001 jako organizace zajišťující správu a prodej služeb Eurail a Interrail, a to jak Evropanům, tak osobám, které nemají národnost v některé ze zemí Evropy. Firma Eurail Group G.I.E. sídlí v Utrechtu (Nizozemsko) a je stoprocentně vlastněna více než 35 železničními a přepravními společnostmi. Další informace najdete na webových stránkách http://www.eurailgroup.org nebohttp://www.interrail.eu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient