Nejlepší čas začít s autoškolou je právě teď

autopůjčovna,auto,recenze

Honí se vám hlavou hororové zážitky rodičů a starších sourozenců, a tak se bojíte zahájit výcvik v autoškole? Dnešní autoškoly jsou úplně jiné a pro spokojenost klientů dělají opravdu maximum – jinak by ostatně v konkurenci ani neobstály. Nevěříte? Kladenská autoškola Hardyn vás přesvědčí.

Zahajte svou řidičskou dráhu v letních měsících

Ať už jste naprostý začátečník a chystáte se poprvé posadit za volant, nebo jste si řidičák udělali před dvaceti lety a nyní si potřebujete celý výcvik zopakovat, lepší čas než léto zřejmě nepřijde. Začnete-li s výcvikem nyní, možná vás v závěru chytnou podzimní plískanice, ale vyhnete se náledí a sněhu. Ale nebojte se – pokud vám prázdniny nedovolí pustit se do kurzů ihned, začít lze kdykoliv. Kromě kondičních jízd, které probíhají od ráno do večera, a to i o víkendech, budete docházet na teoretické lekce, kde se dozvíte vše o pravidlech provozu na pozemních komunikacích, konstrukci a údržbě automobilu a připravíte se na závěrečný test.

Naučte se řídit s instruktorem dle vašeho výběru

První obavou potenciálních řidičů bývá, že si nesednou s instruktorem, hned na druhém místě je pak strach z toho, že je auto nebude poslouchat. Autoškola Hardyn, která se specializuje právě na začínající řidiče skupiny B (osobní automobily), má oba tyto body pod palcem. Nabízí tým instruktorů s proklientským přístupem, přičemž si budete moci vybrat, zda byste raději jezdili s mužem, nebo ženou. Zvolený instruktor vás provede celým výcvikem, aniž byste si museli každou hodinu zvykat na jiný přístup. Na výběr zde máte spolehlivé vozy s klimatizací od osvědčených značek, jako je Nissan a tuzemská Škoda.

Jak to probíhá?

Přihlášku vyplníte jednoduše online a bez zbytečných průběhů budete zařazeni jak do výcviku, tak do výuky v učebně umístěné v centru Kladna. Její čas je stanoven na čtvrtek od 17.00 do 18.30, dobu jízd si však již snadno sladíte s vaším denním rozvrhem. Dokonce je možné dohodnout se na odvezení klienta z práce domů. Styl výuky je přizpůsoben jedinému cíli: vychovat dobré a zodpovědné řidiče. Instruktoři dělají vše proto, aby pro vás výcvik nebyl příliš stresující a abyste byli dobře připraveni nejen na zkoušky, ale i na následnou realitu silničního provozu. Že se jim to daří, dokazuje hodnocení autoškoly od spokojených absolventů.

Akční nabídky

Proč je výhodné začít autoškolu přes léto, jsme si už řekli. Suché silnice a dobrá viditelnost však nejsou jedinými důvody. Právě teď můžete využít letních akčních nabídek, slevy pro studenty jsou pak k dispozici celoročně. Přejeme hodně štěstí a závěrem ještě jeden tip: pokoušíte-li se získat řidičské oprávnění, možná vám pomohou i eTesty od Ministerstva dopravy, které jsou zdarma k dispozici online.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient