Tisk vizitek online: Rychlý a efektivní způsob vlastní prezentace

Vizitky. Malé kartičky, které prezentují službu, případně konkrétní osobu. Mnozí lidé o nich říkají, že jsou prakticky zbytečné, jiní by si naopak marketing bez jejich přítomnosti nikdy nedokázali představit. Ať už patříte do jakékoli skupiny, rozhodně se ztotožníte s názorem, že vkusně a poutavě řešená vizitka dokáže konkrétního člověka zaujmout. Jen je zapotřebí myslet na všechno, co s takovouto kvalitní prezentací souvisí. My se zaměříme na vizitky realizované prostřednictvím služby Printuj.cz. Nabízí totiž hned několik výhod.

Je libo předem připravený, nebo vlastní návrh?

V první řadě je zapotřebí poukázat na fakt, že si lze vybrat ze spousty zajímavých předem připravených návrhů. Máte-li svůj vlastní, iniciativě se meze nekladou. Design šablon je velmi vkusně sladěn, takže vizitky jsou jednolité a mají svůj osobitý vzhled. Tvorba vlastního designu funguje tak, že si jej pohodlně nahrajete online a následně s ním pracujete až k vaší úplné spokojenosti. Po odsouhlasení jsou vizitky vytištěny a zaslány na vámi udanou adresu.

Vysoce kvalitní materiály a tisk

Spolehnout se můžete na to, že tisk vizitek probíhá na kvalitní bílý papír, který je vysoce odolný. Volit můžete jak z matné, tak i z lesklé varianty. Tisk je samozřejmě v maximálně jasných barvách, takže celkový výsledek dokonale ladí. Chcete-li dosáhnout úplně luxusního vzhledu vašich vizitek, není problém nechat si je zalaminovat. Vydrží tak mnohem déle a manipulace s nimi je poněkud snazší.

Do 24 hodin je hotovo

Velkou výhodou této metody realizace vizitek je především rychlost celého procesu. Do pouhých 24 hodin budete mít vaše vizitky na vámi udané korespondenční adrese. A co cena? Tu si jednoduše předem zjistíte přímo na webu Printuj.cz. Na online kalkulačce zadáte potřebné údaje a máte jasno.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient