Účinná detoxikace v sauně

sauna

Právě letní období vyzývá k důsledné očistě organismu. Čerstvý vzduch a životodárné slunce prohřívá tělo, zrychluje se metabolismus a dochází ke zvýšenému vylučování toxinů. Pro zesílení účinku detoxikačních procesů můžeme pít bylinné čaje a upravit životosprávu. Mezi bylinky napomáhající čištění krve se řadí kopřiva, pampeliška či exotická vilcacora a další léčivky, které jsou na trhu nyní běžně dostupné. V době, kdy se chystáme věnovat detoxikaci, bychom se měli vyvarovat tučné a kořeněné stravy a naopak ji nahradit zvýšeným přísunem zeleniny. Avšak za jeden z nejúčinnějších způsobů, kdy dochází k celkové regeneraci organismu a ozdravným procesům, bývá považována sauna.

sauna

Vlastní slunce v domě – sauna na přání

Příznivci saunování většinou pravidelně navštěvují veřejné prostory. Je však neoddiskutovatelným faktem, že vlastní sauna na míru nabízí zcela jinou dimenzi. Finové ji vnímají jako svatou místnost, kterou dokonce v minulosti využívali i pro domácí porody z důvodu téměř sterilního prostředí. Jedná se o intimní prostor, proto je přirozenější sdílet ho pouze s těmi nejbližšími. Zároveň se i více psychicky uvolníme, neboť se nacházíme v domácím prostředí.

Není třeba dělat kompromisy

Záleží na dispozičním řešení domu či bytu a zcela jednoduše si lze objednat sauny na míru. Takto objednaná místnost buď přesně zapadne do zvoleného prostoru, případně absolutně odpovídá našim představám. V takovém případě nejen můžeme požadovat přesné rozměry, ale i vybírat z rozličného materiálu. Pomocí saunového konfigurátoru, kde zadáme základní údaje o předpokládané velikosti, požadovaném topení i vnitřním uspořádání, získáme od renomovaných a zkušených výrobců nabídku sauny na klíč do 24 hodin. Zakoupením veškerého vybavení dle vlastních přání získáme luxusní saunu, která plně splní naše očekávání.

logo-horavia-s-r-o

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient