Šanghaj – Největší zdravotnickáudálost na světě

Společnost Reed Sinopharm zorganizovala v Šanghaji největší zdravotnickou událost na světě – summit tHIS

Dne 17. dubna byl v Šanghaji v Národním výstavním a kongresovém centru zahájen Summit zdravotnického průmyslu (The Health Industry Summit – tHIS) 2016.

Fotografie – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160421/358198

Organizátor během čtyř dnů zaznamenal v místě konání výstavy 380 000 vstupů, 216 784 profesionálních návštěvníků a více než 55 000 osob z řad vystavujícího personálu. V rámci příprav na velkou koncentraci návštěvníků město Šanghaj zavedlo bezpečnostní mechanismus na úrovni města a zvýšilo frekvenci přepravy v metru, aby odklonilo masy lidí a hustý provoz do místa konání výstavy. Během doby konání této akce byly také plně obsazeny hotely v Šanghaji.

Ačkoliv se jednalo teprve o druhý ročník, výstava tHIS se již významně zapsala jako největší událost zdravotnického průmyslu na světě, s více než 300 000 metry čtverečními výstavní plochy a 107 individuálními konferencemi.

Klíčové události zahrnují tři největší čínské výstavy zdravotnického zařízení a farmacie (CMEF, PHARMCHINA a API China) a přední fórum pro oblast investic do zdravotnictví s názvem Healthcare China 2016. Na organizaci letošního investičního fóra se spolupodílely společnosti Reed Sinopharm, JP Morgan Asset Management, CICC a Sinopharm Capital.

Výstava zahrnovala celý hodnotový řetězec průmyslu a představila nejnovější špičkové technologie včetně genetické diagnostiky, rehabilitační robotiky, techniky určené k nošení, 3D tisk a další.

6 900 vystavujících společností z 30 zemí na výstavě představilo desítky tisíc produktů a služeb. Výstavy se zúčastnili dobře známí giganti v oboru zdravotnické techniky jako GE, United Imaging, Siemens, Philips a Mindray a také hlavní farmaceutické skupiny v Číně jako Sinopharm, Shanghai Pharma a CR Pharmaceuticals a jejich stánky měly obrovskou návštěvnost.

Veletrh přírodní medicíny a výživy (Natural Health and Nutrition Expo) patřil mezi nejrychleji rostoucí segmenty v portfoliu, a to díky očekávanému růstu populace s ohledem na odvrácení politiky jednoho dítěte a také rostoucí střední třídu v Číně, která si je vědoma potřeby péče o zdraví.

V roce 2016 bude zahájen 13. čínský pětiletý plán s názvem „Zdraví Číny 2020″ zaměřující se na společný vývoj ve zdravotnictví a díky farmaceutické výrobě a zdravotnímu pojištění byl zdravotnický průmysl postaven mezi přední priority vývoje v Číně a jako součást národní strategie.

Společnosti v Číně, které nejsou tradičně spojeny se zdravotnictvím, také přesunuly velké investice a zdroje do tohoto sektoru a mnoho z nich v rámci tohoto procesu přejmenovalo své společnosti, aby názvy odrážely toto zaměření s ohledem na průmyslové pokrytí. Mezinárodní giganti jako Alibaba, Lenovo, Fosun a Wanda Group vstoupili do klíčových segmentů v průmyslu v očekávání velkých budoucích příležitostí.

Summit zdravotnického průmyslu organizuje společnost Reed Sinopharm, což je společný podnik přední světové společnosti Reed Exhibitions, která se zaměřuje na organizaci akcí, a přední čínské státem vlastněné farmaceutické skupiny Sinopharm. Další ročník se bude konat v květnu 2017 v Šanghaji.

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient