Netrounds se připojila k programu Cisco® Solution Partner

Netrounds se připojuje k partnerskému programu Cisco Solution Partner Program

GSMA MOBILE WORLD CONGRESS 2016 – Toto partnerství rozšiřuje dosah společnosti Netrounds při poskytování inovativních testovacích řešení, která urychlují poskytování služeb a zlepšují celkové zkušenosti koncových uživatelů.

Společnost Netrounds, přední poskytovatel inovativních nástrojů testování v reálném čase pro poskytovatele komunikačních služeb (Communications Service Providers, CSP), dnes oznámila, že se připojila k programu Cisco® Solution Partner Program jako Solution Partner. Jako člen programu Cisco Solution Partner posílí společnost Netrounds schopnost poskytovatelů služeb po celém světě nabízet působivé nové služby splňující požadavky koncových uživatelů.

„Společnost Netrounds se věnuje poskytování otevřených standardních řešení, která podporují všechny typy a architektury sítí. Naše testovací nástroje na bázi cloudu umožňují poskytovatelům služeb nabízet kvalitní služby rychle, efektivně a rozhodně, napříč všemi původními a nově vznikajícími architekturami SDN / NFV, což dále zlepšuje zkušenosti koncových uživatelů,“ řekl Mats Nordlund, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Netrounds. „Připojení k programu Cisco Solution Partner Program znamená pro společnost Netrounds spolupráci s ostatními partnery na integrovaných řešeních pro poskytovatele komunikačních služeb (CSP). Toto partnerství sehraje klíčovou roli také v dalším rozšiřování naší globální strategie v rámci spolupráce, jejímž cílem je pomáhat telekomunikačním operátorům poskytovat nové služby tak rychle a efektivně, jak je to možné.“

Cisco Solution Partner Program, který je součástí programu Cisco Partner Ecosystem, spojuje společnost Cisco s nezávislými dodavateli hardwaru a softwaru třetích stran, s cílem dodávat integrovaná řešení společným zákazníkům. Společnost Netrounds jako Solution Partner uvádí doplňkovou nabídku produktů. Cílem zahájení spolupráce se společností Cisco je vyhovět potřebám společných zákazníků.

Další informace o společnosti Netrounds najdete na adrese:https://marketplace.cisco.com/catalog/companies/netrounds/products/netrounds

O společnosti Netrounds

Společnost Netrounds byla založena v roce 2007. Poskytuje inovativní softwarová řešení pro zajišťování služeb a výkonu sítě, která pomáhají telekomunikačním operátorům zlepšovat zkušenosti koncových uživatelů služeb založených na IP, jako je například internet, televize, přenos hlasu a dalších komerčních služeb náročných na kvalitu. Její řešení používá více než 250 síťových operátorů, poskytovatelů služeb a podniků po celém světě. Společnost Netrounds má centrálu ve městě Lulea ve Švédsku a severoamerické pobočky v Bostonu, Massachusetts. Další informace najdete na stránkách http://www.netrounds.com/.

* Certifikace kompatibility prostřednictvím metod Interoperability Verification Testing a Cisco Validated Design je navržena tak, aby simulovala typické zákaznické konfigurace, a neodstraňuje nutnost testování na místě a ověřování interoperability ve spojení s vlastní realizaci.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient