Nová naděje pro lidí s dluhy

Organizace Debtors Anonymous nabízí naději lidem, kteří bojují se zadlužením

Asociace oslaví 40. výročí celosvětové působnosti

Většina lidí se dostane do dluhů v různých obdobích svého života. Pro některé se nezajištěný dluh, tedy dluh, který není zajištěn nějakou formou zástavy, jako např. dům nebo auto, stává návykovou a nezvladatelnou částí jejich života. Organizace Debtors Anonymous (D.A.) nabízí naději lidem, jejichž využívání nezabezpečeného zadlužování vede k problémům a utrpení v jejich životech a životech ostatních.

Takovéto zadlužování dokáže ochromit a zničit něčí život. Pro závislé dlužníky je dluh jako alkohol pro alkoholika, jídlo pro závislé jedlíky a hazard pro hazardní hráče.

Program D.A., který je založen na dvanácti krocích léčby alkoholiků (Alcoholics Anonymous), pomohl tisícům osob najít nový způsob života, který nabízí léčbu impulzivního zadlužování a naději na zdravější, šťastnější a úspěšnější život.

V dubnu před čtyřiceti lety se několik dlužníků začalo scházet v New Yorku. Společně našli řešení závislosti na zadlužování. Od té doby se asociace D.A. rozrostla přibližně na 500 registrovaných míst setkání na celém světě.

Dne 15. dubna 2016 budou členové této asociace ve světě oslavovat její založení a rozvoj. Oslavy budou probíhat jak na úrovni malých místních setkáních a mezinárodních telefonních konferencí, tak na úrovni velkých setkání pro stovky dlužníků.

O asociaci Debtors Anonymous

Asociace Debtors Anonymous je neziskovou organizací, jejíž členové mají trojí cíl: zanechat nezabezpečeného zadlužování, sdílet své zkušenosti s novými členy a oslovit ostatní dlužníky. Závislé zadlužování může také ovlivnit samostatně výdělečné činné osoby a podnikatele. Pro ně jsou dostupná setkání Business Debtors Anonymous, která se zabývají specifickými potřebami.

Pro více informací o asociaci D.A. nebo možnosti setkání ve vaší oblasti navšivte webové stránky D.A.: www.debtorsanonymous.org, nebo volejte 1-781-453-2743.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient