Nový Supply Chain Manager pro skupinu CiS

Nový Supply Chain Manager pro skupinu CiS

Jens Buschfeld
Jens Buschfeld

Skupina CiS s hlavním sídlem v Krefeldu a výrobními stanovišti v Česku a Rumunsku utváří další budoucnost.

„Od 1. června 2016 posílil pan Jens Buschfeld náš tým vedení coby Supply Chain Manager, z čehož mám velkou radost,“ řekl Peter Wöllner, majitel skupiny CiS. „Pan Jens Buschfeld je Supply-Chain-Expert a bude rozhodujícím způsobem spoluvytvářet naši budoucnost. Zvláště s ohledem na vývoj v rámci Průmyslu 4.0 bude svými odbornými znalostmi podporovat náš Projekt CiS 2020 (projekt zabývající se procesy optimalizace) a v celé skupině bude optimalizovat dodavatelský řetězec tzv. Supply Chain.“

Pan Buschfeld po jeho bakalářském studiu řízení logistiky úspěšně ukončil také magisterské studium na Univerzitě Plymouth (GB) „International Supply Chain Management with distinction“. Je praktik a naučil se rychle analyzovat komplexní procesy a odhalovat potenciál k optimalizaci jasnými a konkrétními rozhodnutími. Jeho profesní zkušenosti mohl nasbírat jako mezinárodní činný konzultant jedné známé logisticko-poradenské společnosti. Staral se o projekty v různorodých odvětvích průmyslu a různých zemích, jako např. automobilovém, medicínském, leteckém průmyslu, výrobců výtahů a distribuce.

CiS, jakožto uznávaný značkový výrobce kabelové konfekce, sází na trvalé koncepty, kvalitu, rychlost a spolehlivost služeb vůči svým zákazníkům. Z pohledu zákazníků se řadíme mezi nejlepší na trhu. Zákazníci především ocení aktivní přínos CiSu k jejich „total cost of ownership“, neboť tím zvyšuje jejich konkurenceschopnost. Tuto pozici si chce CiS dále budovat v oblasti strojírenství, automatizace, medicínské techniky, řídící, měřící a regulační techniky, transportní a dopravní techniky, stejně jako nově v energetické technice a u techniky využívané v oblasti životního prostředí.

CiS electronic GmbH, D-Krefeld

CiS automotive GmbH, D-Krefeld

CiS systems s.r.o., CZ-Nové Město p.S.,CIS

CiS automotive SRL, RO-Sibiu

Kontakt:

www.cis-europe.eu

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient