OSELL Group staví ekonomickou dálnici mezi Čínou a východní Evropou

Protagonista polsko-čínské spolupráce, společnost OSELL Group, staví ekonomickou dálnici mezi Čínou a východní Evropou

Společnost OSELL Group, vývojový podnikatelský koncept, který byl vytvořen pro spojení světového obchodu s Čínou, rychle expanduje v mezinárodním měřítku a činí Polsko jeho další partnerskou zemí.

Dne 20. června 2016 bude OSELL Group organizovat polsko-čínské fórum ekonomické spolupráce týkající se Hedvábné stezky online a ohlásí zahájení činnosti svého klíčového partnera, společnosti Global OConnect, ve Varšavě.

Toto fórum se uskuteční v rámci aktivit organizovaných při příležitosti oficiální návštěvy čínské vlády v Polsku a je podporováno čínskou komisí pro národní rozvoj a reformu Číny spolu s ministerstvem rozvoje Polska. Akce se zúčastní více než 300 zástupců předních podniků, institucí a médií.

Společnost OSELL Group provozuje svou činnost prostřednictvím své online aplikace OSell APP+ a svých výstavních prostor OConnect. Vizí této skupiny je propagace čínských produktů ve světě a představování globálních výrobků čínským zákazníkům. Její příchod do Polska posílí spolupráci mezi Čínou a východní Evropou a lidem přinese více ekonomických výhod.

Na tomto fóru oznámí předseda OSELL Group otevření výstavních prostor Global OConnect. Jako agentura pověřená státem se tato společnost zabývá důvěryhodností a záležitostmi záruk online obchodování.

Prostřednictvím budování exhibičních center ve světě tato společnost umožňuje zainteresovaným maloobchodníkům, aby přijeli a prohlédli si opravdové výrobky poté, co se s nimi seznámili online. Díky poskytování skladovacích služeb při výstavě čínských výrobců nabízí OSELL Group prostřednictvím partnera Global OConnect maloobchodníkům z celého světa, aby činili dobře informovaná nákupní rozhodnutí a zároveň umožňuje čínským výrobcům propagovat jejich vysoce kvalitní zboží na světových trzích.

Tato společnost otevřela dvě provozovny po úspěchu v Moskvě a Dubaji. Otevření výstavních prostor v Polsku koncem června bude doprovázeno dvěma dalšími v Torontu a v Ho Či Minově Městě. Minulý měsíc získala společnost OSELL v rámci své evropské strategie francouzskou společnost Comex.

Tohoto fóra se zúčastní zástupci příslušných vládních ministerstev, stejně jako obchodní delegace z obou zemí. K čínským zástupcům podnikání patří e-komerční gigant Alibaba, telekomunikační společnost ZTE Corporation a IT gigant Huawei.

O společnosti OSELL Group

Společnost OSELL Group Cross-Border E-commerce Co. Ltd., která je částečně financovaná státem, byla založena v roce 2015 a je klíčovou a organickou součástí čínské národní ekonomické strategie průniku na světové trhy. Posláním společnosti je představování čínských výrobků ve světě interaktivnějším a efektivnějším způsobem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient