NOVÝ WEB SYSTÉM PRO SNADNOU TVORBU WEBŮ ZDARMA

Jestliže jste se rozhodli zviditelnit vaší firmu nebo vás samotné, ale nevíte, jakým způsobem dojít k tomu správnému efektu. Máme pro vás řešení. Vytvoříme vám zdarma webové stránky tak, abyste byli nad míru spokojení. Vše bude podle vašich představ a jen vy sami si určíte, jak by měly vypadat či co všechno by měly obsahovat.

K čemu jsou www stránky dobré?

Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Důvod, proč mít vlastní web je takový, že v podstatě nepřenecháte své místo konkurenci. Zároveň slouží jako prezentace vašich služeb nebo všeho, co můžete ostatním nabídnout.

Položte si otázku, kdo v dnešní době nepoužívá internet. Někoho možná najdete, ale bude to pouze hrstka lidí. Pro ty ostatní je mnohem snadnější vás vyhledat na internetu, než aby vás obtížně hledali na papíře.

Jak si vytvořit vlastní web?

Určitě jste si všimli, že na trhu naleznete spoustu lidí, kteří vám nabízí tyto služby. Lámete si hlavu, koho pověřit k tomu, aby vám ho vytvořil? Bojíte se, že nebude splňovat vaše představy? Už nemusíte mít strach, můžete si ho vytvořit sami v pohodlí domova. A my vám s tím pomůžeme. Už nemusíte platit zvlášť za designera, kodéra či copywritera, který vám web otextuje. U ZOMBEEK.CZ si tvorbu webu naplánujete a sestavíte sami podle vašich představ zcela zdarma.

Pro ještě větší spokojenost byste měli vědět, že všechny www stránky u nás vytvořené se nezobrazují jen na počítači, ale také na telefonu nebo tabletu. V naší nabídce dále nabízíme využití vlastní domény nebo hostingu. Už se nemusíte nikomu podřizovat, svou reklamu si můžete řídit sami a použít vlastní fantazii.

Nezapomeňte, že web pro vás v podstatě funguje jako reklama. Díky němu vám budou přibývat zákazníci nebo bude sloužit jako propagace pro ostatní. Pokud si nebudete jistí, stačí se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme a poradíme.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient