Ukázková základna podnikání a inovací Nanning-Zhongguancun oficiálně zahájila svou činnost v Nanningu

Ukázková základna podnikání a inovací s názvem Nanning-Zhongguancun Mass Entrepreneurship & Innovation Demonstration Base oficiálně zahájila svou činnost 24. července 24 v Hi-Tech zóně v Nanningu. Dříve se tajemník výboru strany autonomní oblasti Guangxi pan Peng Qinghua setkal s delegací vedenou zástupcem starosty Pekingu Sui Zhenjiangem, který je také tajemníkem výboru strany řídicí komise Zhongguancun. Předseda autonomní oblasti Chen Wu spolu se Sui Zhenjiangem zahájili činnost této základny a byli svědky slavnostního zápisu první skupiny zařazených podniků.1Nanning-Zhongguancun Mass Entrepreneurship & Innovation Demonstration Base

Předpokládá se, že základna Nanning-Zhongguancun Mass Entrepreneurship & Innovation Demonstration Base bude usilovat o vytvoření inovačního ekosystému, který bude podepřen informačními technologiemi, bude zaměřen na inteligentní výrobu, jehož směr bude určován významnými společnostmi prostřednictvím základny podnikání a inovací a různých podpůrných platforem, čímž bude sjednocovat kapitál, talent a inovační faktory v globálním měřítku. Celým tímto úsilím bude tato základna replikovat a rozšiřovat úspěch Zhongguancunu, který proměnil Nanning v moderní město orientované na služby v Číně a zemích jihovýchodní Asie.

Člen stálé komise stranického výboru autonomní oblasti Guangxi a tajemník stranického výboru města Nanning pan Wang Xiaodong uvedl, že Nanning vynaloží veškeré úsilí k vybudování základny Mass Entrepreneurship & Innovation Demonstration Base a propagaci transformace vědeckých a technologických úspěchů do praktické produktivity.

Podle tohoto plánu se základna Nanning-Zhongguancun Mass Entrepreneurship & Innovation Demonstration Base v podstatě stane mezinárodním inovačním centrem pro sousední region a komplexním mezinárodním centrem pro výzkum a vývoj, talenty, komunikaci a služby, které má do roku 2020 zajistit větší podporu centrálních a jižních regionů, také západních a jižních, stejně jako zemí jihovýchodní Asie. Do té doby bude tato základna postupně získávat vliv sjednocováním nejmodernějších inovačních faktorů.

Doposud město Nanning úzce spolupracovalo s Zhongguancun v oblastech jako velká data, počítačová věda, inteligentní výroba, úspora energie, ochrana životního prostředí a moderní zemědělství. Základna Nanning-Zhongguancun Mass Entrepreneurship & Innovation Demonstration Base do své činnosti zařadila více než 12 podniků se špičkovou technologií, včetně společností CEIIF, Google AdWords Experience Center (Guangxi), Smart Cloud, Guangxi JieJiaRun Agricultural Science & Technology Co. Ltd a HIT Robot Group.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient