Lucie Bílá poprvé v O2 areně! Mega koncertech Fifty Fifty!

Půl napůl, tedy Fifty Fifty to má letos LUCIE BÍLÁ! V dubnu začala slavit své životní jubileum a s oslavami rozhodně neskončila. Zatímco na jaře přivítala diváky v Bratislavě, v listopadu se na ně těší v legendární O2 areně v Praze. A to hned na dvou obřích koncertech se svými tanečníky i hosty. Bude to záležitost letošního podzimu, na kterou budou všichni vzpomínat. A Lucie, která bude mít v této úžasné hale svou premiéru, nezapomene ani, jak je jejím dobrým zvykem, pomáhat.1474019398_lbfifty11

Nyní Lucie Bílá a její tým pracují na přípravě mega koncertů Fifty Fifty, které se uskuteční v sobotu 5. 11. od 20 hodin a v neděli 6. 11. od 19 hodin. Režisérské duo bratrů Michala a Šimona Cabanových, hudebník a klavírista Petr Malásek, technici a mnozí další zkouší, ladí a promýšlejí, jak udělat ty nejúžasnější koncerty, které do O2 areny zkrátka patří!

Na koncertě zazní mnoho písní, které tvoří průřez tvorby Lucie Bílé, ať už velmi známé hity, tak i věci z novinkového alba HANA. Část koncertu bude Zlatou slavici doprovázet symfonický orchestr a další část její vlastní kapela v čele s Petrem Maláskem.

Důležitou roli v rámci koncertů Fifty Fifty bude mít i již dobře známý světlomalíř a showman Alex Dowis, kterého před lety v rámci soutěže CS Talent Lucie Bílá objevila. A už během svých předchozích Černobílých tour s ním spolupracovala. Tentokrát publiku předvede své novinky.

Režijní a scénografické práce se opět ujímají bratři Cabanové, kteří nyní spolu s Lucií Bílou a hudebníky dotvářejí program celé show, jedinečný design scény a choreografii. Spolupráce na tomto projektu je pro režisérské duo se Slavicí premiérou.

„Lucie nebude nikde létat, vznášet se, zjevovat se, ani mizet. Bude především zpívat. Chceme, aby to bylo o ní a o té atmosféře. Co se týče stage, ta bude trochu atypická, než na jakou jsou diváci většinou zvyklí. A bude spíš na výšku než na šířku. To jistě ocení ti, kteří rádi točí na mobily podobné akce a vždy na výšku,“ řekl s nadsázkou Michal Caban, kterého doplnil jeho bratr Šimon.„Jsme velmi rádi, že na tomto skvělém projektu můžeme spolupracovat, a věříme, že tato naše společná ´premiéra´ bude i pro diváky něčím výjimečným. A že si skvělé a úžasné Lucie Bílé užijí. Ona tu bude jen pro diváky. A když při hokejových zápasech diváci z výšky běžně vidí puk, uvidí zajisté všichni dobře i ji,“ dodal s úsměvem.

1474019232_lbfifty41Samotná aréna se chystá na hektické období, kdy během jednoho dne udělá z ledové haly obří koncertní sál, který pojme až 17.000 tisíc diváků.

„V Bratislavě jsem udělala obrovskou show pro oči, ale v Praze chci hlavně zpívat. Proto v O2 aréně chystám něco velkého, ale velkého především pro uši. Chci lidi nalákat do sebe, chci s nimi navázat ten kontakt,“ láká Lucie Bílá, která se pečlivě připravuje, zkouší si texty, a protože je o ní známo, že je tak trochu i sama „režisérkou detailů“ na svých vystoupeních, promýšlí, co ještě udělat, aby show byla dokonalá, výjimečná.

„Nebudu lidem odvádět pozornost laserovou show, já jim prostě budu zpívat. O2 arena se mi v minulosti párkrát nabízela, ale já čekala na mimořádný okamžik, a ten právě přichází. Chci své kulaté narozeniny pořádně oslavit a pozvat co nejvíce fanoušků. Ať všichni slyší, že tu jsem, a rovnou říkám, že ještě nějakou dobu tu budu… Svých 50 let totiž považuji za krásné uzavření první poloviny života a bez dlouhého zdržování hurá do druhé,“ říká s úsměvem Lucie Bílá.

Zpěvačka, která během své dosavadní kariéry prodala více jak čtyři miliony nosičů a pyšní se zároveň 15 tituly Zpěvačka roku v anketě TýTý i 18 Zlatými slavíky, se už teď nemůže dočkat.

Lucie Bílá, jak je jejím zvykem, nezapomene ani pomáhat. Součástí jejích koncertů Fifty Fifty bude i charitativní podtext. Výtěžek z prodeje svých vlastnoručně vytvořených růženců věnuje zpěvačka na pořízení bezbariérového vozidla pro zdravotnickou přepravu nemocných s Alzheimerovou chorobou, pro ústav Alzheimer Home v Praze, s nímž Lucie nedávno navázala spolupráci a chce v ní i nadále pokračovat.

Lucie Bílá například na svých dvou ročnících Černobílých tour, kdy háčkovala srdíčka, dokázala vybrat okolo půl milionu korun a pomoci mnoha handicapovaným, potřebným lidem. Nyní se věnuje lidem, kteří onemocněli chorobou, jež nejen u nás, ale v celém světě postihuje stále více starších lidí.

Pro návštěvníky jejích pražských Fifty Fifty koncertů je zásadní informace nejenom o čase jejich začátku, ale i o tom, kdy budou návštěvníci do haly vpouštěni.Pořadatel, společnost Bestsport, vyzývá návštěvníky, aby přišli s dostatečným časovým předstihem a vyhnuli se tak frontám, které vznikají z důvodů důsledných bezpečnostních opatření v O2 areně.

V případě konání koncertu (tedy 5. listopadu od 20 hodin a 6. listopadu od 19 hodin), je vhodné být na místě konání s dostatečným časovým předstihem. Hala bude pro návštěvníky zpřístupněna vždy 1,5 hodiny před začátkem!

Vstupenky na Fifty Fifty Lucie Bílé do O2 areny jsou v předprodeji na:Ticketporal.cz https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=-2147483112 – a jejich cenová hranice je odstupňována od 490 do 1990 korun.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient