Peníze místo bodů – Nový věrnostní systém wee to umožňuje

wee je ten rozdíl

wee není dalším věrnostním systémem, který je jen trošku jiný, než dosavadní známé systémy – wee je úplně nový systém. Protože wee skutečně naplňuje podmínky cashbackového systému. Ve wee zákazník nesbírá žádné body na dárečky, ale při nákupech šetří skutečné peníze – hotovost. A to především u regionálních a lokálních obchodníků a poskytovatelů služeb. K síti wee patří však i početné online shopy, jakož i velké známé řetězce. Již nyní je wee k dispozici u mnoha regionálních obchodníků ve 24 zemích, z toho více než v deseti zemích Evropy, a je jich stále čím dál tím víc. Momentálně se připravuje vstup značky wee na velký trh v Německu. Od 18.12. začne mezinárodní TV kampaň s více než 20 000 spoty. Kdo se nyní chce zapojit nebo se informovat, může na: www.wee.com1480579574_11

1 euro za každé wee

Vždyť kdo ještě potřebuje další topinkovač nebo termosku? wee svým zákazníkům nepředepisuje, co dostanou. Namísto toho dostávají díky wee skutečné peníze a mohou již při placení na pokladně šetřit. Každé wee pak odpovídá 1 euru – v závislosti na měně v příslušné zemi. Nasbíraná wee si pak můžete při nejbližším nákupu v maloobchodě nebo při návštěvě kadeřníka nechat zúčtovat. A kdo chce, může si nechat svůj kredit i přímo vyplatit.

tak jednoduše funguje wee

Obchodníci a poskytovatelé služeb, kteří se do wee zapojili, se zobrazují v aplikaci weeApp a na webové stránce www.wee.com, kde můžete i vyhledávat konkrétní produkty a nabídky. Při platbě se dobropisují wee. Probíhá to naskenováním QR kódu v aplikaci v chytrém telefonu nebo na zákaznické kartě. Kromě toho dokáže aplikace weeApp poskytovat zajímavé nabídky do chytrého telefonu. Kdo nakupuje online, je propojen s obchodem obchodníka; dobropisování wee se uskuteční automaticky.

Účast v systému je samozřejmě bezplatná. Nasbíraná wee můžete využívat po dobu až 24 měsíců a nechat si je až po dobu 36 měsíců vyplácet. Na webové stránce nebo v aplikaci mají všichni zákazníci kdykoliv aktuální přehled o kreditu a transakcích.

wee vzniklo s cílem posilnění maloobchodníků

wee se zaměřuje na to, aby se na rozdíl od dosavadních známých věrnostních systémů soustředil nejen na velké obchodní řetězce, ale především na regionální a lokální maloobchodníky. Pro ně je wee ideální platformou pro digitalizaci jejich obchodů. Právě malí a střední obchodníci a poskytovatelé služeb vnímají častokrát online trh jako problematický a jako velkou výzvu – wee je pro ně jednoduché, ale profesionální řešení pro vstup na online trh. Skupina společností weeCONOMY disponuje velkými zkušenostmi v oblasti poradenství pro maloobchodníky, a tak může přímo a rychle podpořit obchodníky a podnikatele při profesionální prezentaci Vašeho provozu na webové stránce wee a v aplikaci weeApp.

Kromě toho wee nabízí obchodníkům a poskytovatelům služeb možnost vyrobit si zákaznické karty s vlastním brandingem. Ať už jde o butik, restauraci nebo hotel – každý provoz je tak neustále na očích každého svého zákazníka. Kromě toho ve wee nabízíme společnostem nebo klubům a sdružením možnosti programů, ve kterých mohou svým členům rozdávat wee karty s dopředu dobitým kreditem wee.

Z wee profitují všichni

S wee funguje šetření regionálně i lokálně, online a kromě toho úplně pohodlně. Avšak nejen zákazníci a maloobchodníci využívají výhody wee. Díky podpoře lokálních obchodníků a poskytovatelů služeb je wee i osvědčeným systémem, který řeší momentální vylidňování center měst v důsledku růstu nákupních center. Tak mají výhodu wee i ti, kteří se do systému nezapojí. A je zde ještě jedna skupina lidí, které wee pomáhá: děti v nouzi. Charitativní sdružení weeCHARITY for kids podporuje děti v nouzi po celém světe, rychle a nekomplikovaně, prostřednictvím finančních a věcných darů.

O wee

wee je cashback systém, se kterým zákazník šetří při každodenních nákupech skutečné peníze. wee se přitom soustředí především na lokální maloobchodníky a poskytovatele služeb. Obchodní prostor wee se svým uzavřeným platebním systémem pro zákazníky a obchodníky spojuje on-line a offline nakupování. Každá platební transakce je zaúčtovaná, přitom nevznikají žádné skryté náklady. Nasbíraná wee je možné zúčtovat buď při nejbližším nákupu, nebo je možné si je nechat vyplatit. Přitom jedno wee odpovídá 1 euru – v závislosti na příslušné měně v dané zemi. wee bude spolupracovat především při vydávání, zúčtovaní a v platebním styku s partnerskou bankou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient