Digitální tachografy jsou nezbytným vybavením nákladních vozů

Se vstupem do Evropské unie se změnila řada věcí. Je třeba dodržovat mnoho norem a pravidel. Je přitom lhostejné, co si o nich kdo myslí, dbát se na ně zkrátka musí! Z těchto ustanovení plyne i povinnost, že všechna vozidla nad 3,5 tuny musí mít digitální tachografy.

Digitální tachografy VDOdlkpro_downloadkey_siroky

Společnost Mechanika v. d. Děčín pro vaši společnost zajistí prodej, výměnu, demontáž i atest digitálního tachografu VDO 1381. Realizuje u něho rovněž vydání karet, aktualizaci firmware i stažení a vyhodnocení dat. Pravidelná výměna baterie vnitřního napájení je při pravidelném atestu tachografu samozřejmostí. V portfoliu firmy se nachází také prodej všeho nutného vybavení ke stahování, archivaci a zpracování dat DTCO i karty řidiče.

Obsluze se lehce naučíte díky výukovému programu!

Protože obsluhovat digitální tachograf VDO není zcela jednoduchá záležitost, společnost si pro vás připravila i interaktivní multimediální CD, jež vás seznámí s obsluhou tohoto přístroje formou školení a formou simulátoru. Na stránkách firmy se potom můžete seznámit s celou řadou dalších produktů, které zkvalitní chod vaší společnosti.ctecka_karet_uziti

Měření spotřeby paliva

Společnost Mechanika v. d. Děčín se ale nezabývá jen digitálními tachografy, ale v nabídce má rovněž zařízení EDM Eco, jež přináší dosud netušené možnosti s ohledem na měření spotřeby paliva. Zařízení je využitelné pro automobily, které mají řídicí jednotky vstřikování paliva, tedy zhruba pro vozidla od roku 1995. Toto zařízení je přesně tím, co vyhlížely generace řidičů. EDM Eco totiž řidiči ukazuje možné úspory a současně se adaptuje na jeho styl jízdy. Řidič má perfektní a přesné informace o ujeté vzdálenosti a okamžité i průměrné spotřebě paliva. Tato zjištěná data mohou být přenesena do počítače, kde může pokračovat jejich detailní vyhodnocení.

downloadterminal_schema

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient