Ploché střechy kvalitně

Ploché střechy kvalitně

Hledáte specialisty na ploché střechy? Někoho s dlouholetými zkušenostmi a praktickými znalostmi? Rekonstrukcemi střech i realizacemi kompletního zastřešení se zabývá například společnost Ekisys s.r.o. Díky letitým praktickým zkušenostem již pracují pouze s kvalitními osvědčenými materiály a používají postupy, které zaručují dlouhou životnost a minimální následnou údržbu. Zpracování technické dokumentace pro novou střechu je součástí projektu i při realizaci izolace plochých střech.

2014-07-16-473.jpgStřecha nechrání jen před deštěm. Kvalitní provedení pláště s dostatečnou tepelnou izolací dokáže ušetřit spoustu prostředků vynaložených za energie při vytápění. A kdy je vlastně rekonstrukce ploché střechy nutná? Určitě v případě narušené celistvosti pláště střechy nebo izolace plochých střech. Také pokud je střecha špatně ukotvená. Někdy se také na vaší střeše objeví známky koroze nebo degradace jejího pláště a také jejích klempířských prvků. Vaše střecha a její konstrukce může být i nevhodně řešená, jsou špatně řešeny její nástavby, nebo je nutné řešit pozdější stavební úpravy.

Někdy jednoduše do střechy zatéká. Tehdy se usazuje vlhkost ve zdivu a také v nosné konstrukci, dochází k poškození všech nosných prvků a také k šíření zdravotně nebezpečných plísní. Následně se poruší tepelné izolace a dochází k úniku tepla. Pokud je nevhodně a nedostatečně řešená tepelná izolace střech, nebyla dodržena skladba jednotlivých vrstev a střecha tak nedokáže rychle reagovat na změny počasí, dochází ke znatelným tepelným ztrátám.

V létě se pak přehnaně místnosti naopak přehřívají. Často také v těchto střechách chybí parozábrany, což jsou speciální folie, které brání prostoupit vodním parám do jednotlivých vrstev. Ty dokáží výrazně prodloužit životnost střechy a zabránit šíření plísní a korozí.

Potřebujete nechat pečlivě posoudit reálný stav vaší střechy a nabídnout různé možnosti řešení v různých cenových relacích? Obracejte se tedy na odborníky, kteří své práci opravdu rozumí. Odborníky na ploché střechy a izolace střech s letitými zkušenostmi ze společnosti EKISYS s.r.o.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient