Po útlumu s COVID-19 se firmy opět vracejí k tradičním formám marketingu a propagace

Po útlumu způsobených první vlnou onemocnění COVID-19 se firmy opět vracejí k tradičním formám marketingu a propagace. Jednou z nich jsou setkání se zákazníky na výstavách, veletrzích, ale také propagace na firemních party, akcích, koncertech a podobných událostech, kde se schází větší množství lidí.

Různé společné firemní akce pomáhají udržet dobré vztahy ve firmě. Jsou motivačními prvky, jak stmelovat kolektiv. Další akce, které by společnosti měly pořádat, jsou pro klienty a významné dodavatele. Pro všechny tyto případy byste měli mít nachystán party stan. Ukryje gril před deštěm, když je větší, tak i samotné hosty akce. Příjemně však rovněž přistíní dovezené menu od cateringové firmy ve chvíli, kdy se nás sluníčko rozhodne na akci příjemně rozpálit. Mít vlastní party stan je o starost méně. Pokud jich pro speciální akci potřebujete více, lze si je od specializovaných firem rovněž vypůjčit.

Stany jako reklamní stánky

Jako firmy se účastníme mnoha propagačních akcí. Může jít o výstavy a veletrhy, ale třeba i jen o menší prezentace v rámci města a obce. Pro tyto účely je opět vhodné mít vlastní stánek. Ten jde opatřit i vlastním reklamním potiskem propagujícím naši firmu, její činnost či výrobkyReklamní stánek je důležitým nosičem reklamního sdělení a nelze v marketingovém mixu opomíjet – ať již jsme živnostníkem, malou či velkou firmou.

Prodejní stánek nejen pro řemesla

Stále více z nás prodává na různých farmářských trzích a speciálních akcích. Prodejní stánek z Expodum.cz nabízí potřebnou velikost prodejního prostoru i kompletní vybavení stánku. Jde o snadno rozložitelný nůžkový stan, který je lehký i na přenos. Přitom nabízí perfektní statiku i v nepříznivějším počasí.

Party stany od Expodum.cz

Firma MUTTON ve svém e-shopu Expodum.cz prodává kvalitní nůžkové stany s pětiletou zárukou hned v několika barevných provedeních. Stany mají ocelovou, nebo hliníkovou konstrukci. Půdorys stanů je od velikosti 2×2 m až do 3×6 metrů, což je 18 m2. Stany máte možnost opatřit reklamním potiskem a pořídit si k nim i různé příslušenství. Velkou výhodou je, že ke stanům jsou k dispozici kompletní náhradní díly.Takže jakékoliv poškození lze obratem vyřešit a stan slouží dále.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient