Počítače na práci i hry

Zvýšená poptávka po počítačích všeho druhu je už od dob lockdownů, ale stále se drží poměrně vysoko. Lidé mají strach, že budou opět odkázáni na své domovy, a tak se snaží zařídit si kvalitní stroj na práci i zábavu z domova. Jak to ale skloubit? Na kancelářskou práci většinou nepotřebujete nijak zvlášť výkonný PC, stačí zcela základní model, který vám poskytne slušný výpočetní výkon. Pokud si ale rádi zahrajete nějakou tu počítačovou hru, budete potřebovat naopak výkonného pomocníka, který vám umožní zapařit i moderní hru ve slušné kvalitě.

Jak tedy vybírat

Jsou lidé, kteří si jednoduše koupí stroje dva, jeden na práci a druhý pro zábavu. To nám ale připadá zbytečné, takže radíme pořídit herního mazlíka, který hravě zvládne i kancelářskou práci a po práci se promění v maximálně výkonného predátora, který umožní hrát vaše oblíbené hry a odreagovat se od běžných každodenních starostí.

Jste-li znalec hardwaru, nebude pro vás problém sestavit si herní PC sami podle vašich potřeb. Pokud PC komponentům příliš nerozumíte a jste rádi, že víte, že jeho součástí je procesor a grafická karta, potom nechte volbu konkrétních součástí sestavy na odbornících. Navštivte herní speciálku Herni-PC-sestavy.cz, kde se vám budou věnovat zkušení odborníci. Jako první se vás budou ptát na to, jaké hry rádi hrajete. Od toho se odrazí při výběru herního výkonu sestavy, potom doladíte další požadavky včetně cenové představy a nabídnou vám pro vás nejvhodnější sestavu. Uvidíte, že budete spokojeni.

Také máte možnost nechat si sestavit herní PC na míru, nebo nechat upravit váš stávající počítač. Důležitá je i estetická stránka počítače, máte možnost si počítačovou skříň nechat polepit speciálním polepem na míru. Tak neváhejte a pusťte se do hraní ve velkém stylu, vyberte si herní PC u odborníků a vychutnejte si herní zážitky na maximum.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient