Sháníte výrobce kvalitních dresů na fotbal? Víme, kde ho najdete! 

Přemýšlíte o tom, že byste svého malého potomka přihlásili na fotbal? Správná volba! Tento sport z něj udělá chlapa. K tomu naučí férové hře a v neposlední řadě se také bude pravidelně hýbat na čerstvém vzduchu. Kdy se sportem začít a do jaké výbavy budete muset investovat? 

Prvním stupněm bude tzv. fotbalová přípravka, do níž se nabírají chlapci ve věku od pěti let. Uvědomte si ale, že ne každé dítě v tomto věku je schopné vnímat informace a přijímat příkazy od někoho jiného, než jsou vlastní rodiče. To platí také na samotný trénink a disciplínu. Jste si jisti, že ji váš synek bude schopen udržet? Pochopí alespoň rámcová sportovní pravidla? Pokud jste na nějakou z výše uvedených otázek odpověděli záporně, možná by bylo lepší se zápisem půl roku počkat. 

Fotbalový klub versus škola

Za členství ve fotbalovém klubu se samozřejmě platí. Cena kurzovného se v závislosti na klubu a frekvenci tréninků pohybuje mezi 100 a 300 Kč měsíčně. V soukromých fotbalových školách počítejte s částkou okolo 500 Kč na hodinu. 

Základní fotbalové vybavení 

Další položkou, s níž musíte počítat, je fotbalové vybavení. Základem jsou pohodlné fotbalové kopačky, sálové boty, chrániče holení, brankářské rukavice a fotbalový dres, tedy fotbalové trenýrky, štulpny a tričko. Vše z kvalitních a prodyšných materiálů dobře odvádějících pot. 

Vsaďte na kvalitu

Co se fotbalových dresů týče, ty fotbalové kluby mívají jednotné, obzvláště při zápasech, kdy jsou jejich poznávacím znamením. Už více než tři dekády fotbalové kluby obléká například renomovaný český výrobce DDsport, v jehož portfoliu najdete pánské, dámské i dětské dresy na fotbal s propracovanými střihy a z materiálů, které sportovci zaručují stoprocentní pohodlí, jak během tréninku, tak i zápasu.

Opravdu pestré fotbalové dresy

Fotbalové dresy DDsport, které oblečou sportovci všech velikostí, navíc mohou zářit opravdu pestrými barvami. Designéři značky jsou rovněž připraveni vytvořit jakýkoliv design. Ten na dres bude aplikován unikátním sublimačním potiskem zaručujícím ty nejnáročnější požadavky na barevnost a počet log. Ta přitom nevyblednou ani po několikerém praní. Značka nabízí i možnosti tisku zářivých fluo barev. Každá zakázka je navíc archivována, což maximálně urychluje proces jejího znovuobjednání. Dresy v daném designu DDsport většinou dodává ve lhůtě do dvou týdnů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient