Potřebujete šroub s válcovou hlavou DIN 912? Nejen ten koupíte na TME.eu

ruzne druhy šroubů

I když se e-shop TME, celým názvem Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o., specializuje především na elektrotechnické součástky, součástí sortimentu je i spojovací materiál, včetně šroubů. Ten ocení nejen ti, co shání šrouby pro montáž elektra.

Šrouby a další mechanické prvky z TME

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. je firma z polské Lodži, která se z firemního podniku vypracovala na jednu z největších světových firem dodávající široký sortiment součástek pro elektrotechniku a elektroniku. V e-shopu TME.eu nabízí obrovský sortiment s polovodiči, optoelektronikou, světelnými zdroji, pasivními součástkami, pojistkami, chrániči, transformátory, ventilátory, zdroji energie, vodiči a kabely, mechanickými prvky, kde nechybí různé druhy šroubů, a s dalšími součástkami, polotovary a zařízeními pro elektrotechniku. Sortiment firma nabízí v až 150 zemích, mezi nimi i v České republice. Díky kvalitnímu e-shopu si koupíte doslova každý šroub, který potřebuje.

Už nemusíte po internetu hledat „sroub“ či „srouby“, ani pobíhat po hobbymarketech. E-shop TME.eu je dobře zásoben, i pokud jde o spojovací součástky a mechanické prvky. Z mechanických prvků jsou v nabídce kromě šroubů i lícované šrouby a vruty, matice, podložky, závitové vložky, nýty, podložky, klouby, ale i příchytky autočalounění, distanční podložky, otočné knoflíky a kolíky, hydraulické komponenty, zámky a uzávěry, páky, panty, technická těsnění a řada dalších mechanických prvků.

Je libo šroubek či šroub?

Malé i velké šrouby, běžné i speciální – sortiment TME je široký a zahrnuje přes 3000 druhů šroubů. V nabídce jsou v délce již od 2 mm až po 260 mm. Případně jsou k dispozice závitové tyče. Klíčový sortiment tvoří šrouby od značek Bossard a Kraftberg.

I v obrovském množství šroubů se není problém vyznat. Vybírat si je lze podle typu šroubu, závitu (M1 až M10, nebo závitů v palcích) a jeho stoupání, normy (ISO, DIN) i materiálu. K dispozici jsou klasické ocelové šrouby, z nerezavějící oceli, včetně A1, A2, z polyamidu, plastu, mosaze, hliníku, brunýrované oceli i kyselinovzdorné oceli A4.

Důležitým parametrem je rovněž druh hlavy šroubů. Často právě ona rozhoduje o našem výběru. Šroub může být bez hlavy, bývá ale též válcová, kuželová, kulatá, šestihranná, křídlová, rýhovaná a s okem. Jestliže má drážku, je drážka typu inbus, Phillips, Pozidriv, Torx, čtvercová, ev. plochá. Různá je i velikost drážky.

E-shop připraven na všechno

I na to, že k určitému typu šroubu potřebujete vhodné matice, podložky a samozřejmě šroubováky. Ty najdete v kategorii Dílenské vybavení a v subkategorii Nářadí. Šroubováky, sady šroubováku, bity a sady šroubovákových bitů, klíče a sady klíčů – prostě vše, co ke šroubování potřebujete. Včetně elektrického šroubováku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient