Affiliate program Voton, snadná cesta k výdělku

Společnost Voton.cz se nyní stala iniciátorem nového affiliate programu. Jak tento princip funguje a co vám to může přinést?

Jak affiliate program Voton.cz funguje

Obecně affiliate program umožňuje partnerskému webu, aby získával provize z nákupu každého návštěvníka, kterého přivede na cílový web. A podobně funguje celý systém u Votonu, jehož se můžete stát součástí.

Zvládne to naprosto každý i bez technických znalostí. Klíčem je umístit na web odkaz nebo banner, přičemž každý odkaz má svůj unikátní identifikátor, aby bylo zřetelné, ze kterého zdrojového webu uživatel přišel. Tento odkaz již dostanete vygenerovaný, je nezbytné ho pouze někam vhodně umístit.

Tématické zaměření na autodíly pak společnosti Voton.cz dává dostatečně volnou ruku při volbě affiliate partnerů. Těmi mohou být nejen speciálně motoristicky zaměřené weby či blogy, ale v podstatě každé médium, kde bude patrná souvislost s obsahem odkazovaného webu. Nezáleží na tom, jestli se bude jednat o odborný magazín nebo lifestyleově zaměřený web, pokud se odkaz začlení vhodně.

Jaké výhody tento typ propagace přináší

Osobní automobil je běžnou součástí mnoha rodin, cílová skupina je tedy velmi široká. A to je přirozeně cílem obou článků affiliate partnerství. Větší návštěvnost znamená více šancí na tzv. konverzi, tedy na vyšší počet realizovaných nákupů a v konečném důsledku i vyšší provize pro partnerský web.

Konkrétně v rámci programu Voton.cz mají takto navázané weby možnost získat 6 % z každé objednávky. Minimální částka k výplatě pak není nijak limitována, lze vyplácet už od 1 Kč. Případně lze spolupráci nastavit i formou nákupu zboží na e-shopu.

Majitelé webů pak pro své zákazníky mohou využít i další akce v podobě různých slev a mnoha dalšího. Affiliate program je tak výhodný pro všechny zainteresované články a nejde o reklamu, která by byla nevyžádaná či snad dokonce obtěžující.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient