Praha je jako stvořená pro kongresy a konference

tophotel

Praha je od pradávna křižovatkou obchodních cest. Její poloha v centru Evropy přímo vybízí k maximálnímu využití. Vybízet přitom není ani třeba. Během roku do Prahy zavítá nespočet obchodníků, podnikatelů a odborníků z nejrůznějších oborů. Jejich cílem jsou i kongresy a konference, které se v Praze hojně konají. Nešlo by to bez vhodných konferenčních prostor.

Konferenční prostory Praha

Praha je jednoznačně nejvýznamnějším kongresovým městem Česka, ale řadí se i mezi nejoblíbenější kongresové destinace ve světovém měřítku. Po celé Praze jsou k dispozici prostory, které uspokojí i ty nejnáročnější. Pokud jde o skutečně velkou akci a velké kongresové centrum Praha, čtyřhvězdičkový TOP HOTEL nemá konkurenci. Hned 5 kongresových sálů a 16 salonků s kapacitou až 5 000 míst z něho dělá největší kongresový hotel v Evropě. Největší kongresový sál Praha zaujímá plochu 1 420 m2. Má 8 metrů vysoký strop a pojme až 2 000 osob. Náleží k němu 4 salonky, které poslouží pro doprovodný program, alternativně i jako prostory pro školení.

Kongresový hotel Praha je se svými více než 810 pokoji a apartmány obrovský i z hlediska ubytování. Za zmínku stojí i parkoviště s kapacitou 800 míst pro automobily a 30 míst pro autobusy. Kongresové, ubytovací a parkovací kapacity pochopitelně provází i adekvátní služby, i ty svým rozsahem značně převyšují jiné konferenční prostory Praha.

Hotel, který má co nabídnout

TOP HOTEL, kongresový hotel Praha je vyhlášený svým cateringem. Ohromí ne jednou, ani dvěma či třemi, ale hned pěti luxusními restauracemi. Ty dávají prostor všem gurmánům, ať již půjde o milovníky klasiky a české kuchyně, nebo vyznavače exotiky a kuchyně mezinárodní.

Kongresové centrum Praha není jen ideálním místem pro kongresy či konference, nenabízí jen prostory pro školení. Skvěle se hodí i pro konání nejrůznějších slavnostních akcí, svateb, koncertů nebo sportovních akcí. Wellness služby v podobě masáží, sauny či krytého bazénu jistě přijdou vhod každému. Relaxací pohrdne jen málokdo. A to je tu ještě možnost relaxace v Japonské zahradě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient