Anální kolík do každé ložnice

Erotické pomůcky, sexshop

Používáte při svých erotických hrátkách anální kolík? Pokud ne, děláte chybu, kterou byste měli rychle nepravit. Nebo ho alespoň vyzkoušet. Stejně jako další erotické pomůcky, jimiž přímo hýří dnešní sexshopy. 
Nejsme si zcela jisti, jestli to je dobrá či špatná zpráva, ale situace je taková, že k fyzickému uspokojení už zdaleka nepotřebujeme partnera. Může za to bohatá nabídka kamenných i internetových sexshopů plných sofistikovaných erotických pomůcek vhodných nejenom pro autoerotiku jako takovou. Lásku a objetí milovaného člověka sice nenahradí, ale extázi v pravém slova smyslu rozhodně navodí.

Potěšení kdykoliv během dne

Řeč je přitom nejenom o známých vibrátorech, masážních hlavicích a dalších stimulátorech (ať již klitorisu nebo G bodu), své místo v erotickém kufříku každé ženy by měly mít i dilda, vibrační vajíčka či Venušiny kuličky. S nimi se můžete slastným požitkům oddávat prakticky kdykoliv během dne.

Erotické pomůcky pro anální sex

Speciálními masturbátory se ovšem mohou vybavit i muži stejně jako erekčními kroužky a stimulátory prostaty. Speciální kategorií ovšem jsou erotické pomůcky pro anální sex, jimž dominují anální kolíky, jež slouží k rozšíření análního otvoru. Jeho stimulace spoustu žen, ale i mužů přivádí do hotové extáze.

Anální kolíky včera a dnes

Víte třeba, že předchůdci análních kolíků, jakési gumové rozšiřovače, svého času fušovaly do řemesla lékařům? S větší i menší úspěšností pacienty zbavovaly řady chorob včetně nadýmání, zažívacích potíží a nespavosti. Dnes je naštěstí využíváme k čistému potěšení a zdaleka se nemusí jednat jen o anální sex jako takový.

Vibrační, nebo skleněný?

Na trhu se setkáte s různými modely, ať již se jedná o kolíky vibrační, nevibrační, skleněné, nebo tzv. anální tunely. K dostání jsou v mnoha materiálech, velikostech i provedeních. Jaký zvolíte, je jen na vás. Anální kolíky vyberete zde.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient