Představujeme BeatsX: nová špičková sluchátka s Bluetooth

Nová kolekce bezdrátových sluchátek firmy Boast obsahuje čipovou sadu Apple W1, je vybavena technologií Bluetooth třídy 1, má prodlouženou životnost baterie s možností super rychlého nabíjení a nabízí špičkovou kvalitu zvuku, která je značce Beats vlastní

Společnost Beats by Dr. Dre (Beats) dnes představila řadu špičkových bezdrátových výrobků, které rozšiřují produktové portfolio značky o sluchátka nové generace s názvem BeatsX. Navíc firma představila také bezdrátová sluchátka Powerbeats3 a Beats Solo3 nové generace. Všechny tyto nové výrobky jsou osazeny čipovou sadou Apple W1 a technologií Bluetooth třídy 1 a mají prodlouženou životnost baterií s možností super rychlého nabíjení. Navíc nabízí špičkovou kvalitu zvuku, na kterou jsou zákazníci a fanoušci značky Beats z celého světa zvyklí. Společnost Beats společně založili Dr. Dre a Jimmy Iovine a firma je součástí skupiny Apple.

„Společnost Beats se vždy snažila nabízet ta nejkvalitnější řešení pro poslechu hudby, která zákazníkům přináší ty nejlepší zážitky” řekl Luke Wood, prezident společnosti Beats. “Vzhledem k tomu, že prakticky veškerá média, která lidé sledují, mají nějakou zvukovou složku, je špičková kvalita přehrávání zvuku zásadní. Naše nové výrobky vynikají skvělým designem a nabízí inovativní technologie a špičkový zvuk, což vám umožní slyšet všechny zvuky tak, jak si to jejich tvůrci představovali.”

BeatsX1473431922_b3-family1

BeatsX je úplně nová řada sluchátek, které nabízí ty nejmodernější technologie pro poslech zvuku a přitom si zachovávají malou velikost díky svému jednoduchému a plynulému designu jsou sluchátka BeatsX extrémně lehká a téměř neviditelná při nošení. Jsou kompatibilní jak se zařízeními s operačním systémem iOS, tak se zařízeními s operačním systémem Android. Sluchátka BeatsX jsou vybavena technologií Bluetooth třídy 1 pro optimální konektivitu. Uživatelé systému iOS10 mohou díky čipové sadě Apple W1 snadno ke svému zařízení přes Bluetooth sluchátka BeatsX připojit. Stačí jenom jeden krok a budou mít možnost bez problémů přepínat mezi jednotlivými zařízeními zaregistrovanými na platformě iCloud. Sluchátka BeatsX jsou navíc novým standardem z hlediska výdrže baterií díky technologii Fast Fuel, která na jedno rychlé nabití (5 minut) umožňuje až 2 hodiny přehrávání hudby, respektive až 8 hodin přehrávání při nabíjení 45 minut prostřednictvím kabelu Lightning, který je součástí balení. S funkcí RemoteTalk můžete přijímat hovory, přehrávat hudbu a aktivovat Siri. Kabel Flex-Form a řada různých výměnných ušních koncovek (špuntů) umožňují snadné, bezpečné a pohodlné nošení. Když sluchátka nepoužíváte, můžete je díky magnetickým polštářkům nechat viset na krku nebo je snadno a rychle uložit do kompaktního pouzdra pro bezpečné nošení.

Bezdrátová sluchátka Powerbeats3

Sluchátka Powerbeats3 posouvají tato nejprodávanější bezdrátová sluchátka na světě na další úroveň. Nová řada má vylepšenou ergonomii, lépe sedí a nabízí kvalitnější zvuk. Baterie Fast Fuel s možností rychlého nabíjení nabízí přehrávání po dobu až 1 hodiny po pouhých 5 minutách nabíjení přes přiložený mikro-USB kabel. Při plném nabití tyto vodotěsná a potu odolná sluchátka nabízí životnost baterie až 12 hodin. Nová bezdrátová sluchátka Powerbeats3 jsou vybavena také technologií Bluetooth první třídy a funkcí RemoteTalk, která vám umožňuje přijímat hovory, přehrávat hudbu a aktivovat Siri.

Bezdrátová sluchátka Beats Solo3

Bezdrátová sluchátka Beats Solo3 jsou novou generací ikonické značky Solo, která patří mezi špičku sluchátek nošených na uších. Tento nový výrobek vyniká životností baterií až 40 hodin, a to díky čipové sadě Apple W1. Sluchátka jsou navíc vybavena technologií Bluetooth třídy 1. Prostřednictvím sluchátek můžete přijímat hovory, přehrávat hudbu a aktivovat Siri a technologie Fast Fuel nabízí 3 hodiny přehrávání již po pouhých 5 minutách nabíjení prostřednictvím přiloženého mikro-USB kabelu. Bezdrátová sluchátka Beats Solo3 dělají čest svému předchůdci a nabízí stejnou špičkovou kvalitu zvuku a robustní design. Navíc jsou přenosná a mají pružný náhlavní pás s mušlemi otočnými o 360° a se zvukovou izolací.

Informace o cenách a dostupnosti najdete na webových stránkách Apple.com. Vyžádejte si také další příslušenství ke sluchátkům značky BeatsX či k bezdrátovým sluchátkům Powerbeats3 a Solo3.1473431922_b3-family1

O společnosti Beats

Beats by Dr. Dre (Beats) je přední audio značkou, kterou v roce 2006 založili Dr. Dre a Jimmy Iovine. Díky širokému portfoliu špičkových sluchátek a reproduktorů přináší firma Beats na trh zcela nové možnosti v oblasti poslechu zvuku. Výrobky značky Beats přináší špičkovou kvalitu zvuku, energii a vzrušení z nahrávacích studií zpět k uším milovníků hudby z celého světa. V červenci 2016 značku Beats koupila společnost Apple Inc.

Beats by Dr. Dre, Beats, Fast Fuel, Powerbeats, RemoteTalk a Solo jsou obchodními značkami firmy Beats Electronics, LLC. Apple, Lightning a Siri jsou obchodními značkami firmy Apple Inc. Další názvy firem a výrobků mohou být obchodními značkami příslušných vlastníků.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient