Vzdělávací kurz 3D tisku pro všechny nadšence

Centrum 3D tisku vám umožní s pomocí průmyslových tiskáren a skenovací technikou vyrobit vzorek výrobku, upravit prezentační model, něco vytisknout či naskenovat. V centru se zaměřují na inovace a vývoj v oblasti 3D tisku, vytváří nové produkty, design výrobků a věnují se dekorativnímu umění. Problém není ani skenování menších i rozměrnějších objektů. Doba pokročila, zkušený tým a propracované softwarové vybavení dokáží téměř nemožné. Pojďte se přesvědčit sami, Centrum 3D tisku 3Dees v pražském Karlíně je přístupné pro veřejnost.expozice%20abb_31

Navštivte vzdělávací kurz pro inovaci výroby

Centrum kromě pořádání workshopů a výstav nyní pořádá vzdělávací kurz 3D tisku, se kterým se účastníci seznámí se všemi dostupnými technologiemi 3D tisku. Snahou kurzu je pochopení jeho silných a slabých stránek, nalezení využití v různých oborech a rozšíření znalostí o desktopových a průmyslových technologiích. Kurz vás naučí pochopit celý proces 3D tisku a skenování, přípravu modelů pro tiskové úlohy včetně přenosu dat z dalších SW a mnoho dalšího. Atraktivní styl výuky je kombinací přednášky s praktickou částí, kde si budete moci vše vyzkoušet sami. Kurz je vhodný pro začátečníky bez jakýchkoliv znalostí a trvá 2 nebo 3 dny. Ve 3Dees.cz můžete využít tisk a skenování na zakázku, také zde zakoupíte 3D tiskárnu Zortrax a jiné příslušenství.

Jak funguje 3D tisk?

3D tisk oceníte, pokud chcete vytvořit předmět složitých tvarů, zmenšenou či zvětšenou kopii výrobku. Během procesu tisku se z elektronických dat vytváří fyzický model, a to postupným vrstvením materiálu – plastu, práškového kompozitu, fotopolymeru atd. V Centru 3D tisku se používají průmyslové tiskárny s technologiemi Fused Deposition Modeling, PolyJet a ColorJetPrinting. Tisk je vhodný pro kusovou výrobu i pro malé série výrobků a je zajímavým řešením pro profesionály a hobby uživatele. Do budoucna se plánuje využití pro výrobu součástek a náhradních dílů a pro tvoření dárkových a designových předmětů.


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient