Prestižní jmenování MUDr. Róberta Rapčana, FIPP

Prestižní jmenování MUDr. Róberta Rapčana, FIPP

MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, získal prestižní jmenování FIPP Examiner mezinárodní organizace World Institute of Pain

MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, Medical Director EuroPainClinics®, byl koncem května na mezinárodním kongresu World Institute of Pain (WIP) jmenován do prestižní pozice examinátora pro mezinárodní zkoušky FIPP v oblasti intervenční léčby bolesti. Je zároveň doposud prvním držitelem certifikace FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) v Slovenské a České republice.MUDr. Róbert Rapčan

World Institute of Pain je mezinárodní organizace, která komplexně zaštiťuje oblast intervenční léčby bolesti. Vyvíjí celosvětově aktivní činnost při předávání nejnovějších poznatků o intervenčních metodách a technikách do klinické praxe a zároveň soustavně udržuje a posiluje povědomí odborné i široké veřejnosti o možnostech této léčby.

Významný úspěch MUDr. Rapčana potvrzuje jeho špičkovou expertizu i absolutní profesionalitu a odbornost, které jsou pro znalostní platformu EuroPainClinics® excelentní devizou svědčící o kvalitě námi poskytované léčby, a rovněž jeho inovativní medicínský přístup k léčbě na mezinárodní úrovni. „Podstata i poslání funkce examinátora mezinárodních zkoušek FIPP spočívá v tom, že je schopen naprosto objektivně porovnávat a hodnotit znalosti a dovednosti jiných intervenčních algeziologů. Jako examinátor tak má jedinečnou možnost vidět, jak globálně funguje intervenční algeziologie po celém světě a jak druzí pracují,“ uvádí MUDr. Rapčan.

MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, Medical Director EuroPainClinics®, je certifikovaný intervenční algeziolog a přední evropský lídr v léčbě bolesti s použitím speciálních intervenčních technik. MUDr. Rapčan dlouhodobě udržuje trend zavádění inovativních léčebných metod a technik, speciálních metodik a nejnovějších přístrojových medicínských technologií do klinické praxe v EuroPainClinics®. Více než 16 let působil ve Švédsku, především v univerzitní nemocnici v Umea. V letech 2005 až 2010 působil jako vedoucí lékař oddělení anesteziologie a intervenční léčby bolesti v United Kingdom Specialist Hospital ve Velké Británii. V období 2008 až 2010 zastával také funkci lékařského ředitele nemocnice Shepton Mallet Treatment Centre. MUDr. Rapčan je zakládajícím členem a prezidentem Slovenské intervenční společnosti pro léčbu bolesti. Je členem Spine Intervention Society, World Institute of Pain, International Neuromodulation Society, European Society of Regional Anaesthesia, Slovenské společnosti pro studium a léčbu bolesti či Polské společnosti intervenční léčby bolesti. Zastává funkci recenzenta odborného periodika Pain Ukraine. Je vedoucím lékařem partnerského pracoviště EuroPainClinics® v Bardejově.

Celý rozhovor naleznete zde: http://www.europainclinics.com/mudr-robert-rapcan-fipp-ziskal-prestizni-jmenovani-fipp-examiner-mezinarodni-organizace-world-institute-of-pain /

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient