Pronajměte si výhodně kancelář, obchodní prostory nebo sklad ve Zlíně!

Baťova bývalá továrna v centru Zlína nabízí kancelářské a obchodní prostory všem úspěšným i začínajícím podnikatelům. Architektonický styl zůstává nezměněn, obchodní a kancelářské jednotky, které House 64 nabízí, jsou však moderně vybavené a výhodně uspořádané. Jestli ve Zlíně hledáte vhodný prostor, můžete si s architekty House 64 dojednat ideální dispoziční řešení pro váš projekt. Jaké výhody nabízí komerční prostory House 64?house64-zlin-kancelar

Kanceláře v bývalé továrně

Pětipatrová budova House 64 v centru Zlína poskytne zázemí novým i zavedeným firmám. Právě teď máte příležitost pronajmout si kancelář, komerční prostory nebo sklad v architektonicky  zajímavé bývalé tovární budově. Tradičně industriální oblast je hodnocena jako naprosto bezpečná a skvěle dopravně dostupná. U budovy nechybí nové parkoviště pro 100 vozů, už nyní je snadno dostupné autobusové a vlakové nádraží. Perfektní je také občanská vybavenost. Všechny důležité úřady, zdravotnická zařízení, obchody, čerpací stanice a restaurace jsou v blízkosti továrního komplexu, dojdete k nim jednoduše pěšky. V okolí House 64 je taktéž příjemný veřejný park.

Možnosti pronájmu a volné skladyhouse64-kancelare

Pronájem kanceláře Zlín si lze zařídit obyčejně nebo i ve formě investiční smlouvy, která vám umožní po určité době kancelářský prostor odkoupit do osobního vlastnictví za předem domluvenou zůstatkovou cenu. Nově vybudované kanceláře od 24 m2 si mohou zájemci pronajmout již od 2990 Kč/měsíc. Pro zájemce o pronájem komerčních prostor jsou připraveny k pronájmu obchodní prostory s výkladci v 1. NP za stejných podmínek jako kanceláře  Prostřednictvím podrobných plánů pater se lehce zorientujete, kde konkrétní kancelář leží, jaké má vnitřní dispozice a kolik stojí větší kancelářské prostory. Kromě kanceláře či obchodních prostor si lze pronajmout i sklad, což může být ideální řešení například pro váš eshop. Když budete sídlit v centru, klienti si vás snáz najdou!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient