Hlasujte v soutěži ČSOB Daňař & daňová firma roku 2016

Již 7. ročník soutěže ČSOB Daňař & daňová firma roku 2016 startuje v pátek 4. listopadu 2016. Jak široká veřejnost, tak i sami odborníci mohou hlasovat pro nejlepší daňové specialisty, daňové osobnosti či instituce v celkem 10 kategoriích. Vedle již známé kategorie Daňový citron (oblast, která poplatníky v daních nejvíce tíží), bude nově vyhlášena také tzv. Daňová třešnička – oblast, problematika či nový institut, které jsou daňovými poplatníky vnímány v roce 2016 jako povedené. Mezi novinky patří také sestavení a vyhlášení tzv. Finančního úřadu snů – kategorie, která doplňuje kategorii Daňová kancelář snů. Hlasování končí 13. ledna 2017 a výsledky budou vyhlášeny o měsíc později, konkrétně 16. února 2017.

Soutěž ČSOB Daňař & daňová firma roku pořádá již druhým rokem společnost Wolters Kluwer ČR. Generálním partnerem soutěže je Československá obchodní banka, a. s. Mediální podporu zajišťují mimo jiné Finanční správa ČR a Komora daňových poradců ČR.

Široká veřejnost může bez omezení hlasovat v pěti kategoriích: Nejžádanější zaměstnavatel, Nejlepší lektor/lektorka v daních, Nejvstřícnější územní pracoviště finančního úřadu, Daňový citron a Daňová třešnička.

Hlasování odborné daňové veřejnosti probíhá v kategoriích: Největší daňové hvězdy, Největší daňové naděje a Daňová osobnost roku 2016.

Harmonogram soutěže:

• zahájení 4. listopadu 2016,

• ukončení hlasování 13. ledna 2017 (nominace do 25. listopadu 2016),

• slavnostní vyhlášení výsledků 16. února 2017.

„Minulý ročník soutěže ČSOB Daňař & daňová firma roku jsme pořádali poprvé a byl pro nás zatěžkávací zkouškou. Pozitivní ohlasy účastníků a oceněných nám byly velkou odměnou a zároveň závazkem do dalších ročníků. Soutěže se zúčastnil rekordní počet téměř 7 000 hlasujících prostřednictvím stránek TARGET=“_top“>http://www.danarroku.cz. Velmi mě těší rostoucí zájem odborné i laické veřejnosti o tuto unikátní soutěž,“ dodává Petr Král, ředitel společnosti Wolters Kluwer ČR.

„Soutěž ČSOB Daňař & daňová firma roku podporujeme již dlouhodobě, neboť si uvědomujeme neustále zvyšující se důležitost tohoto oboru v přínosech pro českou ekonomiku. Díky této podpoře vidíme i zkušenosti z každodenního života podnikatelů a firem, což nás inspiruje k rozvoji přínosných bankovních i nebankovních produktů a služeb nejenom pro daňaře, ale i pro klienty z jiných sfér podnikání,“ říká Michaela Lhotková, ředitelka Segmentu Firemního bankovnictví ČSOB.

Více informací naleznete na stránce http://www.danarroku.cz. V Praze dne 4. listopadu 2016

Daňař & daňová firma roku je známkou společnosti Wolters Kluwer ČR, a. s.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient