Raut podle vašich představ

Pořádáte ve své firmě, či z pozice nadřízeného, firemní večírky? Jsou důležité pro stmelování kolektivu. Pojmout je můžete různě. Určitě v rámci jejich plánování nezapomínejte na raut. Dobré jídlo přispěje k ještě lepší náladě.

Motivujte zaměstnance firemním večírkem s rautem

Aby lidé ve firmě mohli efektivně spolupracovat, je nutné, aby spolu dobře vycházeli. Proto je důležité nepodceňovat budování a udržování dobrých pracovních vztahů. K nim přispěje i to, když se zaměstnanci budou poznávat také v neformálním prostředí, ať už ve formě teambuildingů (přímo zaměřených na budování dobrých vztahů v kolektivu), ale i firemních večírků.019-2-1024x683

Samozřejmě podstatné je, aby se taková akce vydařila. Proto vše dobře naplánujte a nic nepodceňte. Odnesou-li si zaměstnanci z večírku negativní dojem, pořádali jste ho zbytečně. Zorganizovat ho můžete sami, nebo oslovte speciální firmu.

I když se do plánování pustíte vlastními silami, určitě promyslete, kdo vám zajistí občerstvení. Velkolepý raut ocení každý účastník firemní události. Známe to všichni: S žaludkem plným dobrot se cítíme spokojeni, a to se v chování k druhým, ale i v celkovém hodnocení akce pozitivně odrazí.

Dobře vybírejte firmu zajišťující rauty

A jakou firmu připravující rauty oslovit? Mimo jiné záleží na tom, jaké pochoutky chcete svým zaměstnancům dopřát. Určitě nic nezkazíte tradiční českou kuchyní. Většina lidí lahůdkami z ní nepohrdne.

Vynikající raut i příjemné posezení vám nabízí Pivovarský dvůr – Chýně u Prahy s bohatou historií, výborným pivem a výtečnými specialitami české kuchyně. A co všechno bude raut obsahovat a na kolik vás to vyjde? To už je na vás. Stanovte si finanční rozpočet a pivovarský dvůr vám podle toho připraví menu.

Rozpruďte tu správnou náladu pečenými vepřovými žebry, pečeným vepřovým kolenem či jinými specialitami české kuchyně. Vaši zaměstnanci jistě ocení dobré jídlo.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient