Rehabilitační lehátka vhodná pro vyšetření, odpočinek i masáže

Mnoho lidí si myslí, že jsou rehabilitační lehátka určena pouze pro nemocnice a ordinace. Jejich využití je skutečně bohatší. Existují rehabilitační lehátka vhodná pro fyzioterapii, masáže, kosmetiku, ortopedii či relaxaci. Dokonce známe lehátka chirurgická, urologická, gynekologická a modely pro Vojtovu metodu. Výběr je opravdu pestrý. Vždy záleží na způsobu využití.

Masážní lehátka

Bez kvalitních masážních lehátek se neobejde žádný masér, protože by nemohl vykonávat svoji práci na sto procent. Masážní lehátka jsou pohodlná. Zákazník se na nich cítí naprosto skvěle. Tyto rehabilitační pomůcky musí být vyrobeny z pevného materiálu. Skládají se z kovové konstrukce a komfortního lůžka. Zájemci mohou vybírat z jednodušších anebo polohovatelných modelů. Horní část nesmí postrádat otvor upravený pro hlavu. Jen tak lze provést profesionální masáž zad. Motorový pohon, který je nedílnou součástí náročnějších masážních lehátek, umožňuje změnit výšku hydraulicky. Masážní lehátka jsou nabízena v nejrůznějších barevných provedeních a designech.

Vyšetřovací lehátka

Žádná nemocnice ani soukromá ordinace lékaře by nemohla fungovat bez vyšetřovacích lehátek. Jen tak může lékař pacienta profesionálně vyšetřit. Vyšetřovací lehátka lze vybírat dle oboru či vykonávané praxe. Některým rehabilitačním odvětvím postačí jednoduché výrobky, jiným zase dvoumotorové modely s hydraulickým nastavením výšky. Ať už zvolíte ovládání ručním či nožním způsobem, v každém případě je možné lůžko polohovat. Povrch lůžka je příjemný na dotek, konstrukce je pevná a stabilní.

Ortopedická lehátka

Pokud potřebujete pro svou lékařskou praxi anebo masážní služby rehabilitační lehátko, obraťte se na společnost RESI spol. s. r. o. Firma s dlouholetou tradicí vyrábí a prodává masážní, vyšetřovací, transportní, urologická, chirurgická, kosmetická i ortopedická lehátka. Podívejte se internetové stránky osvědčené společnosti, nabídka je mnohem rozsáhlejší.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient