Kam na letošní dovolenou?

Jestli chcete i letos v létě vyrazit na dovolenou, nastal ten správný čas na to, abyste začali vybírat lokalitu. Volné termíny se totiž již v tuto dobu začínají plnit zájemci. Zatímco dříve se Češi vydávali v létě především na jih k moři, v současné době je trend dovolených už poněkud jiný. Mnoho lidí se rozhodlo trávit dovolenou v tuzemsku. Vždyť i u nás je mnoho zajímavých míst, která stojí za to vidět na vlastní oči.

Dovolená v Českém Krumlově

V Česku je mnoho krásných míst, která si můžete vybrat pro trávení dovolené. Mezi jedno z nejatraktivnějších a turisticky nejnavštěvovanějších míst však stále patří Český Krumlov. Toto krásné město ležící na Vltavě bylo již v roce 1992 zapsáno na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Na tento seznam se dostalo především kvůli krásné a zachovalé středověké architektuře. Město je plné křivolakých uliček a zahrnuje i unikátní komplex měšťanských stavení. V mnoha z těchto zrekonstruovaných domů najdete také ubytování v Českém Krumlově. Při návštěvě města byste rozhodně neměli vynechat prohlídku zámku ani krásné zahrady s barokním divadlem, které se řadí mezi jedno z nejstarších na světě. V zámecké zahradě rovněž najdete unikátní otočné hlediště.

Pension Rosa

Pokud jste se tedy rozhodli zavítat letos na dovolenou do malebného jihočeského města, určitě si již s předstihem zamluvte také ubytovaní v Českém Krumlově. Jednou z možností je například Pension Rosa, který se nachází přímo v historickém centru města. Penzion vznikl ve zrekonstruovaném historickém domě. Díky tomu zažijete tu nejlepší atmosféru, kterou vám může město nabídnout. V ceně ubytování je zahrnuto parkování na uzamykatelném parkovišti hned vedle penzionu a také snídaně. Ubytování Český Krumlov je vhodné rovněž pro majitele čtyřnohých mazlíčků. I ti jsou v Pensionu Rosa vítáni.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient