Repasovaný vysokozdvižný vozík nabízí kvalitu za rozumnou cenu

Žádná větší společnost se neobejde bez spolehlivé manipulační techniky. Jejím základem je logicky vysokozdvižný vozík, který dokáže převážet i větší množství materiálu, a to levně, rychle a efektivně. Pokud i vy uvažujete o nákupu některého modelu, rozhodně byste měli minimálně popřemýšlet o volbě vozíku repasovaného. Zcela nové stroje totiž stojí spousty peněz a práci odvedou stejnou jako modely z bazaru. I proto se zaměříme na nabídku společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., která zahrnuje velmi pestrý sortiment spolehlivých strojů.forklift-1796_960_720[1]

Jednička na trhu

Zmiňovaná společnost je jedničkou na českém trhu s manipulační technikou a své stroje prodává prakticky do celého světa. V České republice má skladem v Praze a Červené Vodě zhruba 800 modelů repasovaných vysokozdvižných vozíků. Prodej vysokozdvižných vozíků se u této firmy zaměřuje na nejznámější značky, mezi které se řadí například Nissan, Komatsu, Hyster, Linde anebo BT či Toyota. Vybrat si můžete jak standardní vozíky, tak i terénní varianty s pohonem na všechna čtyři kola. K dispozici jsou ale i paletové vozíky, teleskopické manipulátory či jiné stroje, z nichž některé disponují výškou zdvihu až 17 metrů a nosností nákladu 18 tun. Pohon vozíků zajišťují dieselové či elektrické motory. Výjimkou není ani pohon na LPG.

Výhodný nákup na splátky

financovani_01[1]Možností financování vozíků nabízí VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. hned několik. Vybrat si budete moci jak leasing, tak i výhodný úvěr. Samozřejmostí je expresní přeprava kamkoli po celé Evropě, ale i některých dalších kontinentech. K dispozici jsou mimo jiné také kompletní náhradní díly a příslušenství typu vidlí, nástavců svěrných čelistí na balíky a podobně.

Vyzkoušejte si sami

Nejen, že si můžete pohodlně vyfiltrovat model vysokozdvižného vozíku na webu vzv.cz, ale klidně si lze i některý z vozíků vyzkoušet. Přímo v showroomu firmy si zkrátka manipulační techniku prohlédnete na vlastní oči, případně absolvujete předváděcí jízdu. Firma navíc poskytuje i komplexní servis, takže v případě jakýchkoli potíží bude o vaši techniku postaráno.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient